ŠKOLA ONLINE
STRAVA

Management

Ing. Alice Štunda

Founder and Owner
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Elementary School and High School Principal
+420 739 692 610
koznarova@sunnycanadian.cz

Ing. Alexandra Kolářová

Office Manager
+420 731 470 134
kolarova@sunnycanadian.cz
asistent@sunnycanadian.cz
assistant@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Vice Principal for Elementary School, 1st Stage
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

Mgr. et Mgr. Michael Marzian

Vice Principal of English Studies and Modern Languages
+ 420 739 369 074
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Vice Principal for Elementary School - 2nd Stage and High School
+420 734 570 671
kasparova@sunnycanadian.cz

Bc. Clive Allen

Vice Principal of STEAM Education and Sports
+420 605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Mgr. Alena Kosová, MBA

Kindergarten Principal
+420 734 466 583
kosova@sunnycanadian.cz

Bc. Therese Gura, MBA

Head of KG English Studies /Teacher in KG
+420 734 570 281
gura@sunnycanadian.cz

Mgr. Jitka Hošková

Activities and Marketing Manager
+420 241 430 824 / +420 734 570 670
activities@sunnycanadian.cz

Ing. Pavel Zikán

Economist
+420 733 177 763
ekonom@sunnycanadian.cz

Bc. Andrea Kolovratníková

Admissions Manager
admissions@sunnycanadian.cz.cz

Lenka Sapíková

Kitchen Manager
+420 734 570 280
kuchyn@sunnycanadian.cz

Tomáš Hruška, DiS.

Facilities Manager
+420 734 249 627
facilities@sunnycanadian.cz

School counseling team

Mgr. et Bc. Vendula Brožová, DiS.

Self Guardian Councelor
brozova@sunnycanadian.cz

Mgr. Petra Dvořáková

Special Teacher
dvorakova@sunnycanadian.cz

Pavlína Havránková

School Counseling Team Assistant
havrankova@sunnycanadian.cz

Mgr. Markéta Horsáková

School Counselor and School Guidance Counselor
horsakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Monika Jelínková

Career Advisor
jelinkovam@sunnycanadian.cz

Mgr. Petra Narwa

School Councelor
narwa@sunnycanadian.cz

Back Office

Zuzana Černá

Financial Coordinator
cerna@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Hanuš

IT administrator
734 570 282
hanus@sunnycanadian.cz

Kristýna Holodňáková

Librarian
holodnakova@sunnycanadian.cz

Ing. Hana Karešová

Financial Coordinator
+420 734 246 216
karesova@sunnycanadian.cz

Anna Kazdová

Sales administrator of school uniforms
uniforms@sunnycanadian.cz

Šárka Matulová

Extra Courses and Sport Coordinator KG, ES, HS
+420 731 412 030
matulova@sunnycanadian.cz

Hana Milosavljevićová

HR Specialist
milosavljevicova@sunnycanadian.cz

Elementary

Reception (Elementary school)

Jitka Babánková

Assistant to ES and HS / ES Receptionist
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Kristýna Klecová

Assistant to ES and HS / ES Receptionist
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Management (Elementary school)

Ing. Alice Štunda

Founder and Owner
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Elementary School and High School Principal
+420 739 692 610
koznarova@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Vice Principal for Elementary School, 1st Stage
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

Mgr. et Mgr. Michael Marzian

Vice Principal of English Studies and Modern Languages
+ 420 739 369 074
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Vice Principal for Elementary School - 2nd Stage and High School
+420 734 570 671
kasparova@sunnycanadian.cz

Bc. Clive Allen

Vice Principal of STEAM Education and Sports
+420 605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Teachers (Elementary school)

Bc. Clive Allen

Vice Principal of STEAM Education and Sports
+420 605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Bc. Jody Armstrong

Teacher in ES
armstrong@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Teacher in ES and High School
barannikov@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Bendl

Teacher in ES
bendl@sunnycanadian.cz

Radka Blažková

Afternoon Club
blazkovar@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Teacher in ES and High School
boho@sunnycanadian.cz

Filip Brada

Teacher in ES
brada@sunnycanadian.cz

Bc. Jiří Bruštík

brustik@sunnycanadian.cz

Marek Cintl

Teaching Assistant/AC Club
cintl@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Vice Principal for Elementary School, 1st Stage
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

Bc. Jade Coleman

Teacher in ES and High School
coleman@sunnycanadian.cz

Camila Delgado Coloma

Teacher in ES and High School
delgado@sunnycanadian.cz

Mgr. Jaroslava Faltejsková

Teacher in ES and High School
faltejskova@sunnycanadian.cz

Mgr. Jitka Frausová

Teacher in ES and High School
frausova@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Teacher in ES and High School
rollier@sunnycanadian.cz

Bc. Vincent Gogo

Teacher in ES and High School
gogo@sunnycanadian.cz

Mgr. Zachariah Golder

Teacher in ES and High School
golder@sunnycanadian.cz

Mgr. Sabina Hermély

Teacher in ES
hermely@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Teacher in ES and High School
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Teacher in ES and High School
horakova@sunnycanadian.cz

Bc. Linda Isajská

Teacher in ES
isajska@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Vice Principal for Elementary School - 2nd Stage and High School
+420 734 570 671
kasparova@sunnycanadian.cz

Bc. Breanna Kato

Teacher in ES
kato@sunnycanadian.cz

Mgr. Dexter Kendricks

Teacher in ES and High School
kendricks@sunnycanadian.cz

Tara Kendricks

Teacher in ES and High School
kendricks.t@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Teacher in ES and High School
kleckova@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Elementary School and High School Principal
+420 739 692 610
koznarova@sunnycanadian.cz

Mgr. Eliška Krakowitzerová

Teacher in ES
krakowitzerova@sunnycanadian.cz

Mgr. Alena Krejčová

Teacher in ES
krejcova@sunnycanadian.cz

Dominika Krnáčová

Teaching Assistant
krnacova@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Teacher in ES
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Marcela Kyzlinková

Teacher in ES
kyzlinkova@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Teacher in ES and High School
lasakova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Law

Teacher in ES
law@sunnycanadian.cz

Ing. Kristina Lhotská

Teacher in ES and High School
lhotska@sunnycanadian.cz

Mgr. Inesa Lunová

Teaching Assistant
lunova@sunnycanadian.cz

Bc. Soňa Linhartová

Teacher in ES
linhartovas@sunnycanadian.cz

Bc. Hana Majerová

Teacher in ES
majerovah@sunnycanadian.cz

Bc. Emily Marvin

Teacher in ES
marvin@sunnycanadian.cz

Mgr. et Mgr. Michael Marzian

Vice Principal of English Studies and Modern Languages
+ 420 739 369 074
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Ioanna Mavridou

Teacher in ES
mavridou@sunnycanadian.cz

Mgr. Iva Maxová

Teacher in ES
maxova@sunnycanadian.cz

Bc. Robert Michie

Teacher in ES
michie@sunnycanadian.cz

Bc. Monika Moravcová, DiS.

Teacher in ES
moravcova@sunnycanadian.cz

Bc. Nicole Nikonetz

Teacher in ES
nikonetz@sunnycanadian.cz

Brian Noon

Teacher in ES and High School
noon@sunnycanadian.cz

Mgr. Dana Nováková

Teacher in ES and High School
novakovad@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Nováková

Teacher in ES and High School
novakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Otčenášková

Teacher in ES and High School
otcenaskova@sunnycanadian.cz

Bc. Susan Patera

Teacher in ES
patera@sunnycanadian.cz

Ing. Bc. Marcela Pejcharová

Teacher in ES
pejcharova@sunnycanadian.cz

Hana Pelikánová

Afternoon Club
pelikanova@sunnycanadian.cz

Bc. Marcela Pešková

Teacher in ES
peskova@sunnycanadian.cz

Catherine Pohler

Teacher in ES
pohler@sunnycanadian.cz

Bc. Natálie Puchmertlová

Afternoon club
puchmertlova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

High School and ES Teacher
reichmann@sunnycanadian.cz

Bc. Kellan Reil

Teacher in ES and High School
reil@sunnycanadian.cz

Bc. Sylva Roglová

Afternoon club
roglova@sunnycanadian.cz

Mgr. Jan Schroll

Teacher in ES and High School
schroll@sunnycanadian.cz

Martina Sittová

Afternoon Club
sittova@sunycanadian.cz

Mgr. Aneta Slačíková

Teacher in ES
slacikova@sunnycanadian.cz

Mgr. Nafsika Smyrli

Teacher in ES
smyrli@sunnycanadian.cz

Michal Sváček

Teacher in ES
svacek@sunnycanadian.cz

Nadežda Šimková

Teaching Assistant
simkova@sunnycanadian.cz

Mgr. Lenka Štollová

Teacher in ES and High School
stollova@sunnycanadian.cz

Bc. Alejandro Tamez

Teacher in ES and High School
tamez@sunnycanadian.cz

Richard Todd

Teacher in ES and High School
todd@sunnycanadian.cz

Mgr. Taťána Trvajová

Teacher in ES
trvajova@sunnycanadian.cz

Mgr. Milena Urbanová

Teacher in ES
urbanova@sunnycanadian.cz

Bc. Dagmar Valentová

Teaching Assistant
valentova@sunnycanadian.cz

Bc. Iva Vincourová

Teacher in ES and High School
vincourova@sunnycanadian.cz

Mgr. Blanka Volfová

Teacher in ES
volfova@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Teacher in ES
wachtlova@sunnycanadian.cz

Bc. Kimberly Waldo

Teacher in ES
waldo@sunnycanadian.cz

Mgr. Alexandra Werner

Teacher in ES and High School
werner@sunnycanadian.cz

Bc. Peter Williams

Teacher in ES and High School
williams@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Zavřelová

Teacher in ES
zavrelova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Žďárská

Teacher in ES
zdarska@sunnycanadian.cz

Kindergarten

Reception (Kindergarten)

Michaela Dubská

Assistant to Principal of Kindergarten
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
dubska@sunnycanadian.cz

Michaela Helísková

Assistant to Principal of Kindergarten
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
heliskova@sunnycanadian

Management (Kindergarten)

Ing. Alice Štunda

Founder and Owner
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Alena Kosová, MBA

Kindergarten Principal
+420 734 466 583
kosova@sunnycanadian.cz

Bc. Therese Gura, MBA

Head of KG English Studies /Teacher in KG
+420 734 570 281
gura@sunnycanadian.cz

Teachers (Kindergarten)

Jitka Adámková

Kindergarten teacher / school Assistant
adamkova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Bohus

KG Teacher
bohus@sunnycanadian.cz

Edita Dvořáková

Teacher in KG
dvorakovae@sunnycanadian.cz

Bc. Vendula Fidrychová

Teacher in KG
fidrychova@sunnycanadian.cz

Martina Gresser, DiS.

Teacher in KG
gresser@sunnycanadian.cz

Bc. Therese Gura, MBA

Head of KG English Studies /Teacher in KG
+420 734 570 281
gura@sunnycanadian.cz

Karin Hynoušová

Teacher in KG
hynousova@sunnycanadian.cz

Chyuu Myet Chyei

Teacher in KG
chyei@sunnycanadian.cz

Bc. Zuzana Jaffari

Teacher in KG
jaffari@sunnycanadian.cz

Bc. Daniela Krajčová

Teacher in KG
krajcova@sunnycanadian.cz

Kateřina Kroutilová

Teacher in KG
kroutilova@sunnycanadian.cz

Bc. Daniela Kuruc

Teacher in KG
kuruc@sunnycanadian.cz

Mgr. Hannah Marquardt

Teacher in KG
marquardt@sunnycanadian.cz

Bc. Zuzana Matesová, DiS.

Teacher in KG / Head Czech teacher in EP
matesova@sunnycanadian.cz

Ak. mal. Anna Matoušková

Teacher in KG
matouskova@sunnycanadian.cz

Lucia Mišeta

Teacher in KG
miseta@sunnycanadian.cz

Bc. John Paul Mokuolu

KG Teacher
mokuolu@sunnycanadian.cz

Bc. Asimina Paschali

Teacher in KG
paschali@sunnycanadian.cz

Bc. Samantha Prior

Teacher in KG
prior@sunnycanadian.cz

Kateřina Šeterlová

Teaching Assistant
seterlova@sunnycanadian.cz

Mgr. Aneta Štěpánková, DiS.

KG Teacher
stepankova@sunnycanadian.cz

Marta Truncová

Teaching Assistant
truncova@sunnycanadian.cz

Ivana Vitásková

Teacher in KG
vitaskova@sunnycanadian.cz

High School

Reception (High school)

Jitka Babánková

Assistant to ES and HS / ES Receptionist
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Kristýna Klecová

Assistant to ES and HS / ES Receptionist
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Teachers (High school)

Mgr. Alena Krejčová

Teacher in ES
krejcova@sunnycanadian.cz

Bc. Clive Allen

Vice Principal of STEAM Education and Sports
+420 605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Teacher in ES and High School
barannikov@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Teacher in ES and High School
boho@sunnycanadian.cz

Bc. Jiří Bruštík

brustik@sunnycanadian.cz

Bc. Jade Coleman

Teacher in ES and High School
coleman@sunnycanadian.cz

Camila Delgado Coloma

Teacher in ES and High School
delgado@sunnycanadian.cz

Mgr. Jaroslava Faltejsková

Teacher in ES and High School
faltejskova@sunnycanadian.cz

Mgr. Jitka Frausová

Teacher in ES and High School
frausova@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Teacher in ES and High School
rollier@sunnycanadian.cz

Bc. Vincent Gogo

Teacher in ES and High School
gogo@sunnycanadian.cz

Mgr. Zachariah Golder

Teacher in ES and High School
golder@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Teacher in ES and High School
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Teacher in ES and High School
horakova@sunnycanadian.cz

Bc. Linda Isajská

Teacher in ES
isajska@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Vice Principal for Elementary School - 2nd Stage and High School
+420 734 570 671
kasparova@sunnycanadian.cz

Mgr. Dexter Kendricks

Teacher in ES and High School
kendricks@sunnycanadian.cz

Tara Kendricks

Teacher in ES and High School
kendricks.t@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Teacher in ES and High School
kleckova@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Teacher in ES
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Teacher in ES and High School
lasakova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Law

Teacher in ES
law@sunnycanadian.cz

Ing. Kristina Lhotská

Teacher in ES and High School
lhotska@sunnycanadian.cz

Brian Noon

Teacher in ES and High School
noon@sunnycanadian.cz

Mgr. Dana Nováková

Teacher in ES and High School
novakovad@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Nováková

Teacher in ES and High School
novakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Otčenášková

Teacher in ES and High School
otcenaskova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

High School and ES Teacher
reichmann@sunnycanadian.cz

Mgr. Jan Schroll

Teacher in ES and High School
schroll@sunnycanadian.cz

Michal Sváček

Teacher in ES
svacek@sunnycanadian.cz

Mgr. Lenka Štollová

Teacher in ES and High School
stollova@sunnycanadian.cz

Bc. Alejandro Tamez

Teacher in ES and High School
tamez@sunnycanadian.cz

Richard Todd

Teacher in ES and High School
todd@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Teacher in ES
wachtlova@sunnycanadian.cz

Mgr. Alexandra Werner

Teacher in ES and High School
werner@sunnycanadian.cz

Bc. Peter Williams

Teacher in ES and High School
williams@sunnycanadian.cz
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu.

Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.
Kotva