ŠKOLA ONLINE
STRAVA

Management

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Machů

Ředitel pro ZŠ, MŠ a Gymnázium
reditel@sunnycanadian.cz

Ing. Alexandra Kolářová

Asistentka ředitele
+420 731 470 134
kolarova@sunnycanadian.cz
asistent@sunnycanadian.cz
assistant@sunnycanadian.cz

Mgr. Trisha Pospíšil

Zástupce ředitele pro anglická studia (1. stupeň ZŠ)
+420 739 369 074
pospisil@sunnycanadian.cz

Mgr. Paul Wade

Zástupce ředitele pro mezinárodní studia (2. stupeň ZŠ a Gymnázium)
605 460 747
wade@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Zástupkyně ředitele pro 1. stupeň ZŠ
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Zástupkyně ředitele pro 2. stupeň ZŠ a gymnázia
+420 734 570 671
koznarova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Bohus

Vedoucí anglického oddělené MŠ / Učitel MŠ
734 570 281
bohus@sunnycanadian.cz

Mgr. Jitka Hošková

Manažerka marketingu a activities
+420 241 430 824 / +420 734 570 670
activities@sunnycanadian.cz

Mgr. Markéta Zeithammerová

Zápis žáků a PR
+420 604 736 342
zeithammerova@sunnycanadian.cz
admissions@sunnycanadian.cz

Ing. Pavel Zikán

Ekonom
+420 733 177 763
ekonom@sunnycanadian.cz

Lenka Sapíková

Manažer stravovacího provozu
+420 734 570 280
kuchyn@sunnycanadian.cz

Tomáš Hruška, DiS.

Manažer provozu
+420 734 249 627
facilities@sunnycanadian.cz

Školní poradenské pracoviště

PhDr. Magdalena Jiříková

Vedoucí ŠPP
jirikova@sunnycanadian.cz

Mgr. Petra Dvořáková

Speciální pedagog
dvorakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Petra Kucharčuková

Kariérový poradce / Učitelka střední školy
kucharcukova@sunnycanadian.cz

Mgr. Kateřina Macháčková

Speciální pedagog pro základní školu a gymnázium
machackova@sunnycanadian.cz

Back Office

Petr Hájek

IT administrátor
hajek@sunnycanadian.cz

Ing. Hana Karešová

Finanční asistent
+420 734 246 216
karesova@sunnycanadian.cz

Šárka Matulová

Koordinátor zájmových kroužků MŠ, ZŠ, GYM
+420 731 412 030
matulova@sunnycanadian.cz

Hana Milosavljevićová

HR Specialista
milosavljevicova@sunnycanadian.cz

Ing. Milan Pejchar

Finanční koordinátor
+420 734 216 034
finance@sunnycanadian.cz

Christina Štunda

Asistentka oddělení Activities
stundach@sunnycanadian.cz

Základní škola

Recepce (ZŠ 2020)

Karolína Brožková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Nadežda Šimková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
simkova@sunnycanadian.cz

Vedení (ZŠ 2020)

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Machů

Ředitel pro ZŠ, MŠ a Gymnázium
reditel@sunnycanadian.cz

Mgr. Trisha Pospíšil

Zástupce ředitele pro anglická studia (1. stupeň ZŠ)
+420 739 369 074
pospisil@sunnycanadian.cz

Mgr. Paul Wade

Zástupce ředitele pro mezinárodní studia (2. stupeň ZŠ a Gymnázium)
605 460 747
wade@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Zástupkyně ředitele pro 1. stupeň ZŠ
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Zástupkyně ředitele pro 2. stupeň ZŠ a gymnázia
+420 734 570 671
koznarova@sunnycanadian.cz

Učitelé (ZŠ 2020)

PhDr. Kateřina Kožnarová

Zástupkyně ředitele pro 2. stupeň ZŠ a gymnázia
+420 734 570 671
koznarova@sunnycanadian.cz

Bc. Clive Allen

Učitel střední školy a ZŠ
allen@sunnycanadian.cz

Bc. Daniel Aston

Učitel střední školy a ZŠ
aston@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Učitel střední školy a ZŠ
barannikov@sunnycanadian.cz

Mgr. Lauren Barta

Učitelka střední školy a ZŠ
barta@sunnycanadian.cz

Bc. Emily Beaulieu

Učitelka ZŠ
beaulieu@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Učitel střední školy a ZŠ
boho@sunnycanadian.cz

Monika Brousková

Asistentka pedagoga
brouskova@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Zástupkyně ředitele pro 1. stupeň ZŠ
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

Bc. Carly Frick

Učitelka střední školy a ZŠ
frick@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Učitelka střední školy a ZŠ
rollier@sunnycanadian.cz

Mgr. Marina Gomez

Učitelka ZŠ
gomez@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakova@sunnycanadian.cz

Bc. Kateřina Chvojková

Učitelka ZŠ
chvojkova@sunnycanadian.cz

Bc. Linda Isajská

Učitelka ZŠ
isajska@sunnycanadian.cz

Mgr. Kayla Kasel

učitelka ZŠ
kasel@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Učitelka střední školy a ZŠ
kasparova@sunnycanadian.cz

Mgr. Lenka Khýrová

Učitelka ZŠ
khyrova@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Učitelka střední školy a ZŠ
kleckova@sunnycanadian.cz

Bc. et Mgr. Lenka Kopecká

Vychovatelka školní družiny
kopecka@sunnycanadian.cz

Alina Kost

Vychovatelka školní družiny
kost@sunnycanadian.cz

Ing. Radana Kupková

Učitelka ZŠ
kupkova@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Učitelka střední školy a ZŠ
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Učitelka střední školy a ZŠ
lasakova@sunnycanadian.cz

Bc. Soňa Linhartová

Učitelka ZŠ
linhartovas@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Law

Učitel ZŠ
law@sunnycanadian.cz

Mgr. Michael Marzian

Učitel střední školy a ZŠ
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Iva Maxová

Učitelka ZŠ
maxova@sunnycanadian.cz

Bc. Robert Michie

Učitel ZŠ
michie@sunnycanadian.cz

Mgr. Martina Nesvadbová

Učitelka střední školy
nesvadbova@sunnycanadian.cz

Bc. Nicole Nikonetz

Učitelka ZŠ
nikonetz@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Nováková

Učitelka střední školy a ZŠ
novakova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Nugent

Učitel střední školy
nugent@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavel Oškrkaný

Učitel střední školy a ZŠ
oskrkany@sunnycanadian.cz

Ing. Bc. Marcela Pejcharová

Učitelka ZŠ
pejcharova@sunnycanadian.cz

Bc. Leana Petruzzo

Učitelka ZŠ
petruzzo@sunnycanadian.cz

Mgr. Trisha Pospíšil

Zástupce ředitele pro anglická studia (1. stupeň ZŠ)
+420 739 369 074
pospisil@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

Učitel střední školy a ZŠ
reichmann@sunnycanadian.cz

Bc. Kellan Reil

Učitel střední školy a ZŠ
reil@sunnycanadian.cz

Mgr. Ivana Skálová

Učitelka střední školy a ZŠ
skalova@sunnycanadian.cz

Mgr. Lukáš Smola

Učitel střední školy a ZŠ
smola@sunnycanadian.cz

Bc. Alexandra Sullivan

Učitel střední školy a ZŠ
sullivan@sunnycanadian.cz

Michal Sváček

Učitel ZŠ
svacek@sunnycanadian.cz

Mgr. Milena Urbanová

Učitelka ZŠ
urbanova@sunnycanadian.cz

Bc. Jana Vašinová

Učitelka ZŠ
vasinova@sunnycanadian.cz

Bc. Iva Vincourová

Učitelka střední školy a ZŠ
vincourova@sunnycanadian.cz

Mgr. Blanka Volfová

Učitelka ZŠ
volfova@sunnycanadian.cz

Mgr. Paul Wade

Zástupce ředitele pro mezinárodní studia (2. stupeň ZŠ a Gymnázium)
605 460 747
wade@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Učitelka střední školy a ZŠ
wachtlova@sunnycanadian.cz

Mgr. Meredith Wurtz

Učitelka ZŠ
wurtz@sunnycanadian.cz

Viera Zvoníčková

Knihovnice a vychovatelka školní družiny
zvonickova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Žďárská

Učitelka ZŠ
zdarska@sunnycanadian.cz

Mateřská škola

Recepce (MŠ 2020)

Michaela Dubská

Asistentka zástupce ředitele pro MŠ
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
dubska@sunnycanadian.cz

Michaela Helísková

Asistentka zástupce ředitele pro MŠ
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
heliskova@sunnycanadian

Vedení (MŠ 2020)

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Machů

Ředitel pro ZŠ, MŠ a Gymnázium
reditel@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Bohus

Vedoucí anglického oddělené MŠ / Učitel MŠ
734 570 281
bohus@sunnycanadian.cz

Učitelé (MŠ 2020)

Bc. Sofia Bidrman

Učitelka MŠ
bidrman@sunnycanadian.cz

Bc. Veronika Birnbaumová

Učitelka MŠ
birnbaumova@sunnycanadian.cz

Kateřina Blažková

Učitelka MŠ
majerova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Bohus

Vedoucí anglického oddělené MŠ / Učitel MŠ
734 570 281
bohus@sunnycanadian.cz

Justine Cozzarin

Učitelka MŠ
cozzarin@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Dostalíková

Učitelka MŠ
dostalikova@sunnycanadian.cz

Vendula Fidrychová

Učitelka MŠ
fidrychova@sunnycanadian.cz

Mgr. Christine Galloway

Učitelka MŠ
galloway@sunnycanadian.cz

Duke Goosen

Učitel MŠ
goosen@sunnycanadian.cz

Karin Hynoušová

Učitelka MŠ
hynousova@sunnycanadian.cz

Bc. Zuzana Jaffari

Učitelka MŠ
jaffari@sunnycanadian.cz

Kateřina Kroutilová

Učitelka MŠ
kroutilova@sunnycanadian.cz

Bc. Daniela Kuruc

Učitelka MŠ
kuruc@sunnycanadian.cz

Ak. mal. Anna Matoušková

Učitelka MŠ
matouskova@sunnycanadian.cz

Mgr. Jana Položijová

Učitelka MŠ
polozijova@sunnycanadian.cz

Bc. Samantha Prior

Učitelka MŠ
prior@sunnycanadian.cz

Romana Vernerová

Učitelka MŠ
vernerova@sunnycanadian.cz

Bc. Abigail Wessale

Učitelka MŠ
wessale@sunnycanadian.cz

Gymnázium

Recepce (G 2020)

Karolína Brožková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Nadežda Šimková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
simkova@sunnycanadian.cz

Učitelé (G 2020)

Bc. Clive Allen

Učitel střední školy a ZŠ
allen@sunnycanadian.cz

Bc. Daniel Aston

Učitel střední školy a ZŠ
aston@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Učitel střední školy a ZŠ
barannikov@sunnycanadian.cz

Mgr. Lauren Barta

Učitelka střední školy a ZŠ
barta@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Učitel střední školy a ZŠ
boho@sunnycanadian.cz

Bc. Carly Frick

Učitelka střední školy a ZŠ
frick@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Učitelka střední školy a ZŠ
rollier@sunnycanadian.cz

Mgr. Marina Gomez

Učitelka ZŠ
gomez@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakova@sunnycanadian.cz

Bc. Linda Isajská

Učitelka ZŠ
isajska@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Učitelka střední školy a ZŠ
kasparova@sunnycanadian.cz

Mgr. Lenka Khýrová

Učitelka ZŠ
khyrova@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Učitelka střední školy a ZŠ
kleckova@sunnycanadian.cz

Mgr. Petra Kucharčuková

Kariérový poradce / Učitelka střední školy
kucharcukova@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Učitelka střední školy a ZŠ
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Učitelka střední školy a ZŠ
lasakova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Law

Učitel ZŠ
law@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Machů

Ředitel pro ZŠ, MŠ a Gymnázium
reditel@sunnycanadian.cz

Mgr. Martina Nesvadbová

Učitelka střední školy
nesvadbova@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Nováková

Učitelka střední školy a ZŠ
novakova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Nugent

Učitel střední školy
nugent@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavel Oškrkaný

Učitel střední školy a ZŠ
oskrkany@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

Učitel střední školy a ZŠ
reichmann@sunnycanadian.cz

Mgr. Lukáš Smola

Učitel střední školy a ZŠ
smola@sunnycanadian.cz

Michal Sváček

Učitel ZŠ
svacek@sunnycanadian.cz

Bc. Alejandro Tamez

Učitel střední školy
tamez@sunnycanadian.cz

Mgr. Paul Wade

Zástupce ředitele pro mezinárodní studia (2. stupeň ZŠ a Gymnázium)
605 460 747
wade@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Učitelka střední školy a ZŠ
wachtlova@sunnycanadian.cz
Kotva