ŠKOLA ONLINE
STRAVA
V příštích dnech vaříme

Absolventi 2020

Vloženo: 6.11.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 279x

Školní rok 2019/20 byl pro naše maturanty skutečně výjimečný nejen z toho důvodu, že to byl posledním rokem v jejich středoškolském studiu, ale měli tu smůlu, že část roku, která je věnována nejintenzivnější přípravě a rozlučkovým akcím, byla negativně poznamenána epidemií koronaviru a omezujícími hygienickými opatřeními. Žádná generace maturantů za posledních sedmdesát let například nepřišla o maturitní ples z objektivních příčin. Proto jsme měli velkou radost, že se podařilo uspořádat již tradiční absolventský ceremoniál. Rytířský sál zámku v Průhonicích poskytl důstojné prostředí pro krásné okamžiky.

Absolventi ve svých proslovech opakovaně oceňovali velmi pozitivní klima školy, výbornou přípravu pro další studium a individuální přístup a motivaci, které se jim dostávalo od vedení školy i od jejich učitelů. Nechybělo ani dojetí a slzy v očích absolventů nebo jejich rodičů. V atmosféře loučení však často zazněl i optimistický pohled do budoucnosti.

Všichni absolventi míří na vysoké školy jak v České republice, tak v zahraničí a věří, že je s úspěchem dokončí. Přejeme vám, milí absolventi, v následujícím letech hodně úspěchů a splnění všech vašich cílů.

Absoloventi 2020

Kotva