Kotva
Sunny Canadian International School
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Elementary School
High School
News
SCIS Newsletter
15.11.2017

Dear parents,

We are proud to bring you the latest SCIS Newsletter (Velikost: 9.39 MB). In this bimonthly periodical, you can find highlights from our Kindergarten, Elementary School, High School, Activities Department, and more.

Birthday Cake
1.9.2017

Birthday Cake only from a manufacturer who has a trade in food products (restaurants, pastry shops, catering ...) with a copy of proof of purchase from confectionery (not baked at home)

 

 
 
We will cook
Pondělí 17.06.2019
Dop. svačina : 
Špagety se sýrovou omáčkou z nivy,ovoce
Polévka: 
Kuřecí vývar,kapání
Hl. jídlo1: 
Špagety se sýrovou omáčkou z nivy,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Fetuccinny s lososem,smetanová omáčka,rukola
Hl. jídlo 3: 
Ovocný nápoj,mléko,voda
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Tmávý chléb,lilková pomazánka,polníček,rajča
Úterý 18.06.2019
Dop. svačina : 
Debrecínská pečeně, Bramborová kaše, Zelný salát
Polévka: 
Hovězí vývar,těstovina
Hl. jídlo1: 
Debrecínská pečeně, Bramborová kaše, Zelný salát
Hl. jídlo 2: 
Kukuřice vařená,grenaile,bylinkový dip
Hl. jídlo 3: 
Ovocný nápoj,voda
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Plněná bageta,pomazánka se sušených rajčat,okurka
Středa 19.06.2019
Dop. svačina : 
Játrová omáčka, Rýže,ovoce
Polévka: 
Zeleninová
Hl. jídlo1: 
Játrová omáčka, Rýže,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Fazolové lusky na slanině,opečený brambor,trhaný salát
Hl. jídlo 3: 
Ovocný nápoj,mléko,voda
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Pečený brownies,jablko
 
 

Testimonials

S Centrem pro talentovanou mládež (CTM) spolupracujeme již od roku 2017. Studentům prostřednictvím CTM nabízíme především prestižní zahraniční kurzy CTM Online Program.

Centrum pro talentovanou mládež nabízí studentům v Čechách a Evropě ojedinělý a atraktivní program online studia podporující akademický růst. CTM umožňuje talentovaným a motivovaným žákům základních škol a středoškolákům ve věku od 12 let po maturitu studovat online kurzy amerických univerzit a středních škol, i kurzy vytvořené CTM pro motivované studenty, a získat již v průběhu středoškolského studia mezinárodní certifikát, klíčový pro přijetí na nejlepší světové univerzity. Již na střední škole se tak studentům prostřednictvím online výuky v angličtině nabízí možnost studovat kurzy z oblasti přírodních věd, matematiky, informačních technologií, humanitních oborů, ekonomie iosobnostního rozvoje.

 

CTM nabízí tyto programy:

CTM ONLINE PROGRAM umožňuje talentovaným a motivovaným středoškolákům studovat online kurzy amerických univerzit a středních škol a získat již v průběhu středoškolského studia mezinárodní certifikát, klíčový pro přijetí na nejlepší světové univerzity.  Program umožňuje středoškolákům porovnávat své znalosti a soutěžit se svými vrstevníky z celého světa, což je pro ně velmi motivující a posiluje jejich sebevědomí. Online program je jedinečný způsob přípravy na univerzitní studia doma i v zahraničí. Umožňuje také individualizovat studijní plány studentů a rozvíjet jejich zájem o konkrétní obory. Program je pro studenty do 12 let po maturitu.

OBJEVITELSKÉ SOBOTY a LETNÍ PROGRAM CTM jsou zaměřeny na nadané a zvídavé děti od 5 do 14 let a nabízejí jim výuku předmětů, které děti obvykle velmi zajímají, ale které nejsou součástí standardní školní výuky. Cílem je podpora zvídavosti a zájmu dětí, získávání nových informací a dovedností v oblastech jejich zájmu.

CTM spolupracuje s College Board (USA), na organizaci mezinárodních zkoušek Advanced Placement (AP) exams v České republice a na Slovensku. AP Exams jsou mezinárodní zkoušky z odborných předmětů, které testují znalosti, pochopení předmětu a mezioborové souvislosti v angličtině na úrovni komplexního učiva střední školy s přesahem do prvních ročníků vysokých škol. Pro české studenty je to jediná příležitost kromě mezinárodního IB, jak porovnat své znalosti a výsledky ve světové konkurenci.

Čeští studenti, absolventi CTM Online programu, patří svými výsledky dlouhodobě mezi ty nejlepší ve světě!

Kontaktní osoby na naší škole: PhDr. Magdalena Jiříková, Mr. Clive Allen

Podrobné informace o CTM Online programu i Objevitelských sobotách na http://www.ctm-academy.cz/ a https://www.facebook.com/centrum.pro.talentovanou.mladez/  https://www.facebook.com/ObjevitelskeSoboty/

Another partners