Sunny Canadian International School
Kotva
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Diagnostický den ve spolupráci s Centrem nadání o.p.s.

Rádi bychom vás pozvali na již na osmý ročník Diagnostického dne konaného v sobotu 10. listopadu 2018 v prostorách školy Sunny Canadian.

Sunny Canadian International School pravidelně spolupracuje s Centrem nadání a jeho ředitelem panem Václavem Fořtíkem. Toto centrum vzniklo jako důsledek činnosti skupiny odborníků - pedagogů, psychologů a dalších odborných pracovníků, kteří se již delší dobu věnují péči o mimořádně nadané děti v naší republice. Jelikož podpora nadaných dětí  a rozvoj logického myšlení je také jednou z priorit Sunny Canadian International School, rádi bychom vás pozvali na již na osmý ročník Diagnostického dne konaného v prostorách naší školy.

 

Diagnostický den se uskuteční v prostorách školy SCIS v sobotu 10. listopadu 2018  v průběhu dne. Program  nabídne  diagnostiku intelektu  dětí a k dispozici budou i oblíbené deskové hry.


Akce je určena nejen dětem a rodičům Sunny Canadian, ale i našim budoucím prvňáčkům či veřejnosti. Přiveďte své příbuzné, přátelé a známé a ověřte si intelektové schopnosti Vašich dětí spolu s psychology Centra nadání.  Akce je vhodná pro starší školkové děti a pro všechny stupně ZŠ či gymnázia.

 

Prosíme o přihlášení a výběr typu diagnostiky přímo na webovém portálu Centra nadání na následujícím web linku:

http://www.centrumnadani.cz/diagnostika/prihlaska.html?id_a=663

 

Na základě registrace obdržíte od Centra nadání informace o  přesném čase testování Vašeho dítěte.

 

Více informací o Centru nadání naleznete zde: http://www.centrumnadani.cz/

 

Těšíme se na další zajímavou sobotu společně s Vámi, Vašimi dětmi a zástupci Centra nadání.

 

Další partneři