ŠKOLA ONLINE
STRAVA

Management

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Ředitelka ZŠ a gymnázia
+420 739 692 610
koznarova@sunnycanadian.cz

Ing. Alexandra Kolářová

Office Manager
+420 731 470 134
kolarova@sunnycanadian.cz
asistent@sunnycanadian.cz
assistant@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Zástupkyně ředitele pro 1. stupeň ZŠ
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

Mgr. Michael Marzian

Zástupce ředitele pro anglická studia a moderní jazyky
739 369 074
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Zástupkyně ředitele pro 2.stupeň ZŠ a Gymnázia
kasparova@sunnycanadian.cz

Bc. Clive Allen

Zástupce ředitele pro STEAM vzdělávání a sport
605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Mgr. Alena Kosová

Ředitelka mateřské školy
+420 734 466 583
kosova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Bohus

Vedoucí anglického oddělení MŠ / Učitel MŠ
734 570 281
bohus@sunnycanadian.cz

Mgr. Jitka Hošková

Manažerka marketingu a activities
+420 241 430 824 / +420 734 570 670
activities@sunnycanadian.cz

Mgr. Markéta Zeithammerová

Zápis žáků a PR
+420 604 736 342
zeithammerova@sunnycanadian.cz
admissions@sunnycanadian.cz

Ing. Pavel Zikán

Ekonom
+420 733 177 763
ekonom@sunnycanadian.cz

Lenka Sapíková

Manažer stravovacího provozu
+420 734 570 280
kuchyn@sunnycanadian.cz

Tomáš Hruška, DiS.

Manažer provozu
+420 734 249 627
facilities@sunnycanadian.cz

Školní poradenské pracoviště

Mgr. Petra Dvořáková

Speciální pedagog
dvorakova@sunnycanadian.cz

Pavlína Havránková

Asistentka školní poradenského pracoviště
havrankova@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Holubová

Kariérová poradkyně / učitelka ZŠ a gymnázia
holubova@sunnycanadian.cz

Mgr. Markéta Horsáková

Metodička prevence a výchovná poradkyně
horsakova@sunnycanadian.cz

Back Office

Zuzana Černá

Finanční koordinátor
cerna@sunnycanadian.cz

Mgr. Ondřej Hanuš

IT administrátor
734 570 282
hanus@sunnycanadian.cz

Hana Jindřišková, DiS.

Knihovnice
jindriskova@sunnycanadian.cz

Ing. Hana Karešová

Finanční koordinátor
+420 734 246 216
karesova@sunnycanadian.cz

Šárka Matulová

Koordinátor zájmových kroužků MŠ, ZŠ, GYM
+420 731 412 030
matulova@sunnycanadian.cz

Hana Milosavljevićová

HR Specialista
milosavljevicova@sunnycanadian.cz

Ing. Milan Pejchar

Finanční koordinátor
+420 734 216 034
finance@sunnycanadian.cz

Základní škola

Recepce ZŠ

Karolína Brožková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Nadežda Šimková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
simkova@sunnycanadian.cz

Vedení ZŠ

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Ředitelka ZŠ a gymnázia
+420 739 692 610
koznarova@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Zástupkyně ředitele pro 1. stupeň ZŠ
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

Mgr. Michael Marzian

Zástupce ředitele pro anglická studia a moderní jazyky
739 369 074
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Zástupkyně ředitele pro 2.stupeň ZŠ a Gymnázia
kasparova@sunnycanadian.cz

Bc. Clive Allen

Zástupce ředitele pro STEAM vzdělávání a sport
605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Učitelé ZŠ

Bc. Clive Allen

Zástupce ředitele pro STEAM vzdělávání a sport
605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Bc. Daniel Aston

Učitel střední školy a ZŠ
aston@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Učitel střední školy a ZŠ
barannikov@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Bendl

Učitel ZŠ
bendl@sunnycanadian.cz

Radka Blažková

Vychovatelka školní družiny
blazkovar@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Učitel střední školy a ZŠ
boho@sunnycanadian.cz

Filip Brada

Učitel ZŠ
brada@sunnycanadian.cz

Bc. Jiří Bruštík

Učitel střední školy a ZŠ
brustik@sunnycanadian.cz

Bc. Iyana Buckmon

Učitelka střední školy a ZŠ
buckmon@sunnycanadian.cz

Mgr. Yvona Cintlová

Zástupkyně ředitele pro 1. stupeň ZŠ
+420 739 013 629
zs@sunnycanadian.cz

Lucie Císařová

Učitelka ZŠ
cisarova@sunnycanadian.cz

Mgr. Ryan Craft

Učitel střední školy a ZŠ
craftr@sunnycanadian.cz

Mgr. Jaroslava Faltejsková

Učitelka střední školy a ZŠ
faltejskova@sunnycanadian.cz

Mgr. Jitka Frausová

Učitelka střední školy a ZŠ
frausova@sunnycanadian.cz

Bc. Carly Frick

Učitelka střední školy a ZŠ
frick@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Učitelka střední školy a ZŠ
rollier@sunnycanadian.cz

Bc. Vincent Gogo

Učitel střední školy a ZŠ
gogo@sunnycanadian.cz

Mgr. Sabina Hermély

Učitelka ZŠ
hermely@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Holubová

Kariérová poradkyně / učitelka ZŠ a gymnázia
holubova@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakova@sunnycanadian.cz

Bc. Linda Isajská

Učitelka ZŠ
isajska@sunnycanadian.cz

Bc. Lester Johnson

Učitel ZŠ
johnson@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Zástupkyně ředitele pro 2.stupeň ZŠ a Gymnázia
kasparova@sunnycanadian.cz

Bc. Breanna Kato

Učitelka ZŠ
kato@sunnycanadian.cz

Mgr. Dexter Kendricks

Učitel střední školy a ZŠ
kendricks@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Učitelka střední školy a ZŠ
kleckova@sunnycanadian.cz

Bc. et Mgr. Lenka Kopecká

Vychovatelka školní družiny
kopecka@sunnycanadian.cz

PhDr. Kateřina Kožnarová

Ředitelka ZŠ a gymnázia
+420 739 692 610
koznarova@sunnycanadian.cz

Mgr. Alena Krejčová

Učitelka ZŠ
krejcova@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Učitelka střední školy a ZŠ
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Učitelka střední školy a ZŠ
lasakova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Law

Učitel ZŠ
law@sunnycanadian.cz

Ing. Kristina Lhotská

Učitelka střední školy a ZŠ
lhotska@sunnycanadian.cz

Mgr. Inesa Lunová

Asistentka pedagoga
lunova@sunnycanadian.cz

Bc. Soňa Linhartová

Učitelka ZŠ
linhartovas@sunnycanadian.cz

Bc. Hana Majerová

Učitelka ZŠ
majerovah@sunnycanadian.cz

Bc. Barbora Marešová

Učitelka střední školy a ZŠ
maresovab@sunnycanadian.cz

Mgr. et Mgr. Dana Marešová, Ph.D.

Učitelka střední školy a ZŠ
maresova@sunnycanadian.cz

Bc. Emily Marvin

Učitelka ZŠ
marvin@sunnycanadian.cz

Mgr. Michael Marzian

Zástupce ředitele pro anglická studia a moderní jazyky
739 369 074
marzian@sunnycanadian.cz

Mgr. Ioanna Mavridou

Učitelka ZŠ
mavridou@sunnycanadian.cz

Mgr. Iva Maxová

Učitelka ZŠ
maxova@sunnycanadian.cz

Bc. Robert Michie

Učitel ZŠ
michie@sunnycanadian.cz

Bc. Monika Moravcová, DiS.

Učitelka ZŠ
moravcova@sunnycanadian.cz

Bc. Nicole Nikonetz

Učitelka ZŠ
nikonetz@sunnycanadian.cz

Brian Noon

Učitel ZŠ a gymnázia
noon@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Nováková

Učitelka střední školy a ZŠ
novakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Otčenášková

Učitelka střední školy a ZŠ
otcenaskova@sunnycanadian.cz

Bc. Susan Patera

Učitelka ZŠ
patera@sunnycanadian.cz

Ing. Bc. Marcela Pejcharová

Učitelka ZŠ
pejcharova@sunnycanadian.cz

Hana Pelikánová

Vychovatelka školní družiny
pelikanova@sunnycanadian.cz

Bc. Natálie Puchmertlová

Vychovatelka školní družiny
puchmertlova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

Učitel střední školy a ZŠ
reichmann@sunnycanadian.cz

Bc. Kellan Reil

Učitel střední školy a ZŠ
reil@sunnycanadian.cz

Bc. Sylva Roglová

Vychovatelka školní družiny
roglova@sunnycanadian.cz

Bc. Madelynn Shortt

Učitelka ZŠ
shortt@sunnycanadian.cz

Karel Skuček

Asistent pedagogů/suplující učitel
skucek@sunnycanadian.cz

Mgr. Aneta Slačíková

Učitelka ZŠ
slacikova@sunnycanadian.cz

Mgr. Lukáš Smola

Učitel střední školy a ZŠ
smola@sunnycanadian.cz

Mgr. Nafsika Smyrli

Učitelka ZŠ
smyrli@sunnycanadian.cz

Michal Sváček

Učitel ZŠ
svacek@sunnycanadian.cz

Bc. Alejandro Tamez

Učitel střední školy a ZŠ
tamez@sunnycanadian.cz

Mgr. Taťána Trvajová

Učitelka ZŠ
trvajova@sunnycanadian.cz

Mgr. Milena Urbanová

Učitelka ZŠ
urbanova@sunnycanadian.cz

Bc. Dagmar Valentová

Asistentka pedagoga
valentova@sunnycanadian.cz

Bc. Iva Vincourová

Učitelka střední školy a ZŠ
vincourova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavlína Vlčková

Učitelka ZŠ
vlckova@sunnycanadian.cz

Mgr. Blanka Volfová

Učitelka ZŠ
volfova@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Učitelka střední školy a ZŠ
wachtlova@sunnycanadian.cz

Bc. Kimberly Waldo

Učitelka ZŠ
waldo@sunnycanadian.cz

Bc. Peter Williams

Učitel střední školy a ZŠ
williams@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Zavřelová

Učitelka ZŠ
zavrelova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Žďárská

Učitelka ZŠ
zdarska@sunnycanadian.cz

Mateřská škola

Recepce MŠ

Michaela Dubská

Asistentka ředitelky MŠ, recepční
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
dubska@sunnycanadian.cz

Michaela Helísková

Asistentka MŠ, recepční
+420 734 503 885
receptionKG@sunnycanadian.cz
heliskova@sunnycanadian

Vedení MŠ

Ing. Alice Štunda

Zřizovatelka a majitelka
+420 605 241 168
stunda@sunnycanadian.cz

Mgr. Alena Kosová

Ředitelka mateřské školy
+420 734 466 583
kosova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Bohus

Vedoucí anglického oddělení MŠ / Učitel MŠ
734 570 281
bohus@sunnycanadian.cz

Učitelé MŠ

Bc. Timothy Bohus

Vedoucí anglického oddělení MŠ / Učitel MŠ
734 570 281
bohus@sunnycanadian.cz

Mgr. Tiffany Craft

Učitelka MŠ
craftt@sunnycanadian.cz

Edita Dvořáková

Učitelka MŠ
dvorakovae@sunnycanadian.cz

Vendula Fidrychová

Učitelka MŠ
fidrychova@sunnycanadian.cz

Martina Gresser, DiS.

Učitelka MŠ
gresser@sunnycanadian.cz

Mgr. Therese Gura

Učitelka MŠ
gura@sunnycanadian.cz

Karin Hynoušová

Učitelka MŠ
hynousova@sunnycanadian.cz

Bc. Zuzana Jaffari

Učitelka MŠ
jaffari@sunnycanadian.cz

Bc. Adéla Klabanová

Učitelka MŠ
klabanova@sunnycanadian.cz

Bc. Daniela Krajčová

Učitelka MŠ
krajcova@sunnycanadian.cz

Kateřina Kroutilová

Učitelka MŠ
kroutilova@sunnycanadian.cz

Bc. Daniela Kuruc

Učitelka MŠ
kuruc@sunnycanadian.cz

Bc. Zuzana Matesová, DiS.

Učitelka MŠ
matesova@sunnycanadian.cz

Ak. mal. Anna Matoušková

Učitelka MŠ
matouskova@sunnycanadian.cz

Lucia Mišeta

Učitelka MŠ
miseta@sunnycanadian.cz

Bc. Asimina Paschali

Učitelka MŠ
paschali@sunnycanadian.cz

Catherine Pohler

Učitelka MŠ
pohler@sunnycanadian.cz

Bc. Samantha Prior

Učitelka MŠ
prior@sunnycanadian.cz

Bc. Dominique Spalovsky

Učitelka MŠ
spalovsky@sunnycanadian.cz

Marta Truncová

Asistent pedagoga v MŠ
truncova@sunnycanadian.cz

Ivana Vitásková

Učitelka MŠ
vitaskova@sunnycanadian.cz

Gymnázium

Recepce G

Karolína Brožková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz

Nadežda Šimková

Asistentka pro ZŠ a gymnázium, Recepční pro základní školu a gymnázium
+420 734 827 106
receptionES@sunnycanadian.cz
simkova@sunnycanadian.cz

Učitelé G

Bc. Clive Allen

Zástupce ředitele pro STEAM vzdělávání a sport
605 460 747
allen@sunnycanadian.cz

Bc. Daniel Aston

Učitel střední školy a ZŠ
aston@sunnycanadian.cz

Mgr. Petr Barannikov

Učitel střední školy a ZŠ
barannikov@sunnycanadian.cz

Lukáš Boho

Učitel střední školy a ZŠ
boho@sunnycanadian.cz

Bc. Jiří Bruštík

Učitel střední školy a ZŠ
brustik@sunnycanadian.cz

Bc. Iyana Buckmon

Učitelka střední školy a ZŠ
buckmon@sunnycanadian.cz

Lucie Císařová

Učitelka ZŠ
cisarova@sunnycanadian.cz

Mgr. Jaroslava Faltejsková

Učitelka střední školy a ZŠ
faltejskova@sunnycanadian.cz

Mgr. Jitka Frausová

Učitelka střední školy a ZŠ
frausova@sunnycanadian.cz

Bc. Carly Frick

Učitelka střední školy a ZŠ
frick@sunnycanadian.cz

Mgr. Laura Giunipero-Rollier

Učitelka střední školy a ZŠ
rollier@sunnycanadian.cz

Bc. Vincent Gogo

Učitel střední školy a ZŠ
gogo@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Holubová

Kariérová poradkyně / učitelka ZŠ a gymnázia
holubova@sunnycanadian.cz

Ing. Daniela Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakovad@sunnycanadian.cz

Ing. Radka Horáková

Učitelka střední školy a ZŠ
horakova@sunnycanadian.cz

Bc. Linda Isajská

Učitelka ZŠ
isajska@sunnycanadian.cz

Mgr. Michaela Kašparová

Zástupkyně ředitele pro 2.stupeň ZŠ a Gymnázia
kasparova@sunnycanadian.cz

Mgr. Dexter Kendricks

Učitel střední školy a ZŠ
kendricks@sunnycanadian.cz

Mgr. Dagmar Klečková

Učitelka střední školy a ZŠ
kleckova@sunnycanadian.cz

Mgr. Barbora Kusá

Učitelka střední školy a ZŠ
kusa@sunnycanadian.cz

Mgr. Gabriela Lašáková

Učitelka střední školy a ZŠ
lasakova@sunnycanadian.cz

Bc. Timothy Law

Učitel ZŠ
law@sunnycanadian.cz

Ing. Kristina Lhotská

Učitelka střední školy a ZŠ
lhotska@sunnycanadian.cz

Bc. Barbora Marešová

Učitelka střední školy a ZŠ
maresovab@sunnycanadian.cz

Mgr. et Mgr. Dana Marešová, Ph.D.

Učitelka střední školy a ZŠ
maresova@sunnycanadian.cz

Brian Noon

Učitel ZŠ a gymnázia
noon@sunnycanadian.cz

Mgr. Lucie Nováková

Učitelka střední školy a ZŠ
novakova@sunnycanadian.cz

Mgr. Pavla Otčenášková

Učitelka střední školy a ZŠ
otcenaskova@sunnycanadian.cz

Mgr. David Reichmann

Učitel střední školy a ZŠ
reichmann@sunnycanadian.cz

Karel Skuček

Asistent pedagogů/suplující učitel
skucek@sunnycanadian.cz

Mgr. Lukáš Smola

Učitel střední školy a ZŠ
smola@sunnycanadian.cz

Michal Sváček

Učitel ZŠ
svacek@sunnycanadian.cz

Bc. Alejandro Tamez

Učitel střední školy a ZŠ
tamez@sunnycanadian.cz

Ing. Jitka Wachtlová

Učitelka střední školy a ZŠ
wachtlova@sunnycanadian.cz

Bc. Peter Williams

Učitel střední školy a ZŠ
williams@sunnycanadian.cz
Tato webová stránka používá cookies
Tato webová stránka používá nezbytné technické cookies pro zajištění správné funkcionality webu.

Dále může web používat cookies pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.
Nastavení cookies
Tyto webové stránky využívají cookies pro zajištění správné funkcionality webu, pro analýzu pohybu uživatelů na webu a pro reklamní účely. Zde můžete přijmout či odmítnout některé druhy cookies, které nejsou nezbytné pro základní funkcionalitu webu. Svůj souhlas můžete kdykoliv v budoucnu odebrat či znovu udělit.
Základní technické cookies
Tyto cookies jsou nutné pro základní funkcionalitu webu. Patří sem například přihlašování uživatelů, nebo uložení informací o souhlasu s ostatními cookies.
Analytické cookies
Analytické cookies ANONYMNĚ ukládají data o pohybu na stránkách, stráveném času u jednotlivých stránek apod.
Marketingové cookies
Marketingové cookies sledují návštívené stránky uživatele a jsou využívané k cílené reklamě u služeb jako je např. Facebook, Seznam nebo Google.
Kotva