Sunny Canadian International School
Kotva
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Jizerka 6.- 7. tř. (kromě 7.A)

Jizerka hlásí příjezd na místo :-)

 
 

Sázava 7.A

7.A v kompletní sestavě a připravena vyrazit :-)

 
 

Jiřičná 2019 3.- 4.tř.

Přijeli jsme v pořádku a právě si pochutnávame na obědě.

 
 

Bedřichov 2019 1.-2. tř.

Do Bedřichova jsme dorazili v pořádku. Už jsme po obědě a ubytovaní. Za chvíli vyrážíme na rozhlednu Královka.

 
 

London 2019 5.tř.

Počasí všem přeje a užívají krásy Londýna.

 
 

Jazykový a kulturní pobyt v Torontu pro žáky 9. tříd a 4G1

První zprávy! Všech 30 studentů úspěšně prošlo check-in :-)

 
 

Maturitní ples Sunny Canadian 2019

Sunny Canadian se pátečním večerem přímo protančila, a to na Maturitním plese ve stylu Casino. Večer byl nabitý řadou vystoupení a předtančení, stužkováním maturantů i hrou zábavné rulety. Díky, že jste přišli. A díky, že se opravdu umíte bavit.

 
 

Kurz velikonočního pečení

Kurz velikonočního pečení pod vedením Lenky Sapíkové patří v Sunny již k tradičním akcím. Kurz je určen pro děti z 2. až 5. tříd. Cena kurzu je 600 Kč. Děti se naučí upéct hned několik výrobků a rodiče se mohou těšit, že tyto výrobky letos krásně ozdobí jejich slavnostní velikonoční stůl. Registrační formulář si můžete vyzvednout na recepci a termín kurzu je letos 10.4.2019. Sraz bude na recepci školy v 15:30 hod.

 
 

Návštěva studentů základních škol z Pekingu

Dnes naši školu v rámci projektu Česko-čínské kulturní asociace navštívila skupina 20 žáků tří základních škol z Pekingu: Hei Zhi Ma Primary School, Shi Jia Primary School, Xi Zhong Jie Primary School. Děti byly ve věku 10–12 let, zúčastnily se výuky ve třídách a zahrály si různé seznamovací hry se svými vrstevníky. Naši žáci je provedli po škole, čínské děti zase na oplátku předvedly tradiční čínský způsob vaření a podávání čaje.

 
 

Soutěž Spelling bee

Dnešní den patřil školnímu kolu soutěže Spelling bee. Žáci, kteří si vedli nejlépe v třídních kolech, se dnes utkali v kole školním. Mohutné povzbuzování, potlesk, jásot, ale i soustředěné ticho provázelo letošní soutěž, ve které se mezi nejlepších šest probojovali Lauren Nicholas, Schlaichert Daniel, Dhallal Yasmine a Fitzpatrik Eliška.

 
 
12 ... 6
Další partneři