Kotva
Sunny Canadian International School
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Aktuality
Přijímací zkoušky na SŠ
30.3.2020

Změny vyhlášené Dopisem ministra školství, mládeže a tělovýchovy (Velikost: 168.07 kB)

ze dne 27. 3. 2020

ZŠ a Gymnázium jsou uzavřené - výuka probíhá online
19.3.2020

MŠMT FAQ

 
 
V příštích dnech vaříme
10.04.2020
Nezadáno
13.04.2020
Nezadáno
14.04.2020
Nezadáno
 
 

Horolezkyně Klára Kolouchová navštívila žáky a studenty Sunny Canadian International School

Dne 17. 10. se konalo první shromáždění žáků 2. stupně ZŠ a studentů gymnázia, na kterém jsme přivítali speciálního hosta Kláru Kolouchovou – horolezkyni, manažerku, manželku a maminku dvou dětí. Klára jako první Češka zdolala tři nejvyšší vrcholy světa (Mount Everest 8 848 m n. m, K2 8 611m n. m a Kančendžangu 8 586 m n. m), přičemž na vrchol K2 vylezla až na třetí pokus v červenci tohoto roku.

 
 

Jazykový a kulturní pobyt v Torontu pro žáky 9. tříd a 4G1

První zprávy! Všech 30 studentů úspěšně prošlo check-in :-)

 
 

Maturitní ples Sunny Canadian 2019

Srdečně Vás zveme na Maturitní ples Sunny Canadian, který je tentokrát ve stylu Casino. Čeká Vás tanec, zábava, vystoupení maturantů i devátých tříd, zábavná ruleta a mnoho dalších skvělých překvapení. Přijďte se pobavit a zažít školu jinak. Těšíme se na Vás!

 
 

EYP Ostrava 2018

Aneb EYP nejde vysvětlit. EYP musíš zažít. I přesto se Vám však pokusím předat, co stojí za zkratkou Evropského parlamentu mládeže (European Youth Parliament). Tato nezisková organizace pořádá konference a společné víkendy pro studenty středních škol a gymnázií, umožňuje jim diskutovat o žhavých tématech evropské politiky, rozvíjí jejich jazykové, komunikační a argumentační schopnosti, organizační dovednosti, rétoriku a v neposlední řadě kolektivní práci v týmu. Celý program vždy probíhá v angličtině, tak, aby se i zahraniční studenti mohli plnohodnotně zapojovat do dění a debat. EYP funguje již od roku 1987 a nyní se do něj zapojuje přes 30 000 mladistvých ročně. A jak taková konference vlastně probíhá?

 
 

Zápis do zimního semestru CTM Online

Právě probíhá registrace do zimního semestru CTM Online, který začíná v prosinci. Studenti skrz studium online mohou proniknout do oborů, kterým se chtějí věnovat i v budoucnu a zlepšit si svou angličtinu. Je to příležitost, jak se dostat mezi nejlepší a věnovat svůj mimoškolní čas vzdělávání. Registrace končí 23. listopadu 2018.

 
 

72 hodin dobrovolnictví

72 hodin dobrovolnictví je projekt, kterého se již potřetí zúčastnili žáci 6. a 7. tříd. 6A navštívila domov seniorů v Jílovém u Prahy a pro seniory si připravila nejen krátké vystoupení, ale i příjemné popovídání. 6B seznámila nejmenší děti v MŠ se státními symboly České republiky a připomněla její významné narozeniny. Sedmičky zase přiložily ruku k dílu a uklidily obec. Díky všem zúčastněným, byli jste skvělí.

 
 

Simulace přijímacích zkoušek

Jen pár kroků od vašeho domova si můžete vyzkoušet simulaci přijímacích zkoušek na SŠ. Sunny Canadian International School připravila celkem sedm různých termínů zcela věrné simulace jednotných přijímacích zkoušek na střední školy. Tyto simulace připraví žáky základních škol na průběh a obsah zkoušek konaných v dubnu. Termíny simulací – soboty 20. 10., 10. 11., 8. 12. 2018 a dále 12. 1., 9. 2., 16. 3. a 30. 3. 2019.

 
 

Exkurze pro 8., 9. tř. a 4G1 - Osvětim

Všichni v pořádku dorazili do Osvětimi a posílají pozdravy.

 
 

Poslední akademie 2017/2018

Poslední akademie tohoto školního roku právě skončila předposledním dnem školního roku. Sešli se na ní žáci druhého stupně, studenti gymnázia a jejich rodiče. Na pódiu byly prezentovány nejlepší akademické a sportovní výsledky. Zhlédli jsme krásná hudební představení, zazněla hymna a tradiční zvonec ukončil další úspěšný rok Sunny Canadian International School.

 
 
12 ... 6
Další partneři