Kotva
Sunny Canadian International School
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Plánované akce
Ná následujících 7 dní nejsou naplánované žádné akce
Aktuality
SCIO výsledky národního testování 9. tříd
11.12.2018

SCIO výsledky z národního testování 9. tříd naleznete zde. (Velikost: 209.15 kB) Naše deváté třídy patří mezi 10 procent nejúspěšnějších škol jak v matematice, tak v českém jazyce. Celkem se testování zúčastnilo 540 škol. Děkujeme všem učitelům a jsme pyšní jak na ně, tak i na naše žáky.

 

 
 
V příštích dnech vaříme
20.08.2019
Nezadáno
21.08.2019
Nezadáno
22.08.2019
Nezadáno
 
 

Jazykový a kulturní pobyt v Torontu pro žáky 9. tříd a 4G1

První zprávy! Všech 30 studentů úspěšně prošlo check-in :-)

 
 

Maturitní ples Sunny Canadian 2019

Srdečně Vás zveme na Maturitní ples Sunny Canadian, který je tentokrát ve stylu Casino. Čeká Vás tanec, zábava, vystoupení maturantů i devátých tříd, zábavná ruleta a mnoho dalších skvělých překvapení. Přijďte se pobavit a zažít školu jinak. Těšíme se na Vás!

 
 

EYP Ostrava 2018

Aneb EYP nejde vysvětlit. EYP musíš zažít. I přesto se Vám však pokusím předat, co stojí za zkratkou Evropského parlamentu mládeže (European Youth Parliament). Tato nezisková organizace pořádá konference a společné víkendy pro studenty středních škol a gymnázií, umožňuje jim diskutovat o žhavých tématech evropské politiky, rozvíjí jejich jazykové, komunikační a argumentační schopnosti, organizační dovednosti, rétoriku a v neposlední řadě kolektivní práci v týmu. Celý program vždy probíhá v angličtině, tak, aby se i zahraniční studenti mohli plnohodnotně zapojovat do dění a debat. EYP funguje již od roku 1987 a nyní se do něj zapojuje přes 30 000 mladistvých ročně. A jak taková konference vlastně probíhá?

 
 

Zápis do zimního semestru CTM Online

Právě probíhá registrace do zimního semestru CTM Online, který začíná v prosinci. Studenti skrz studium online mohou proniknout do oborů, kterým se chtějí věnovat i v budoucnu a zlepšit si svou angličtinu. Je to příležitost, jak se dostat mezi nejlepší a věnovat svůj mimoškolní čas vzdělávání. Registrace končí 23. listopadu 2018.

 
 

72 hodin dobrovolnictví

72 hodin dobrovolnictví je projekt, kterého se již potřetí zúčastnili žáci 6. a 7. tříd. 6A navštívila domov seniorů v Jílovém u Prahy a pro seniory si připravila nejen krátké vystoupení, ale i příjemné popovídání. 6B seznámila nejmenší děti v MŠ se státními symboly České republiky a připomněla její významné narozeniny. Sedmičky zase přiložily ruku k dílu a uklidily obec. Díky všem zúčastněným, byli jste skvělí.

 
 

Sunny Charitativní bazárek

Sunny Canadian opět chystá již tradiční charitativní sběrný bazárek dětských věcí. Ve dnech 8. až 9. listopadu 2018 můžete přinést do školy věci, hračky, kočárky, oblečení či cokoliv jiného po svých dětech a přispět tak na dobrou věc.

 
 

Simulace přijímacích zkoušek

Jen pár kroků od vašeho domova si můžete vyzkoušet simulaci přijímacích zkoušek na SŠ. Sunny Canadian International School připravila celkem sedm různých termínů zcela věrné simulace jednotných přijímacích zkoušek na střední školy. Tyto simulace připraví žáky základních škol na průběh a obsah zkoušek konaných v dubnu. Termíny simulací – soboty 20. 10., 10. 11., 8. 12. 2018 a dále 12. 1., 9. 2., 16. 3. a 30. 3. 2019.

 
 

Exkurze pro 8., 9. tř. a 4G1 - Osvětim

Všichni v pořádku dorazili do Osvětimi a posílají pozdravy.

 
 

Zahájení školního roku 2018/ 2019

Dnes jsme slavnostně zahájili školní rok 2018/19. Zazněly státní hymny Kanady i České republiky a naši rozkošní prvňáčci přinesli školní vlajku doprovázeni chytlavou melodií školní hymny. Děti i rodiče pozdravila majitelka školy paní Alice Štunda i top management. Paní starostce Radce Vladykové moc děkujeme za milá slova. Zamávat dětem přišel i maskot školy (los západokanadský jménem Sunny), který dokonce doprovodil prvňáčky do tříd. Celému Sunny Canadian týmu (tedy dětem, studentům, rodičům i učitelům) přejeme krásný a úspěšný školní rok plný zážitků a mnoha získaných vědomostí.

 
 
12 ... 6
Další partneři