ŠKOLA ONLINE
STRAVA
COVID-19 Info
Základní organizační pokyny v souvislosti s koronavirovou situací
29.09.2020

více info

Aktuální zprávy:

V příštích dnech vaříme

Česko-anglický program

Vloženo: 5.11.2019 | Autor: Administrátor | Zobrazeno: 490x

Informace o zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání do Sunny Canadian International School – Mateřská škola, s.r.o. – Česko - anglický program, s docházkou od školního roku 2020/2021

 

Termíny zápisů do MŠ je stanoven školským zákonem na období od 2. do 15. května 2020. Sunny Canadian International School, mateřská škola – Česko–anglický program, stanovila termín zápisu na 6. května 2020.

 

Podrobná „Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání s docházkou od školního roku 2020/20221 – Česko-anglický program“ do předškolního vzdělávání v SCIS Mateřské škole, najdete v níže uvedených dokumentech. Stejně tak „Informace k zápisu – Česko-anglický program“ a jeho organizaci. „Application for admissions /Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání“ je ke stažení na webových stránkách školy

 

Mateřská škola Sunny Canadian přijímá děti i mimo uvedený datum zápisu, do naplnění kapacity jednotlivých tříd.

 

Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání s docházkou od školního roku 2020/2021 – Česko-anglický program (Velikost: neznámá)

Informace k zápisu – Česko-anglický program (Velikost: neznámá)

Application for admissions / Žádost o přijetí Česko-anglický program (Velikost: neznámá)

Prohlášení o očkování  (Velikost: neznámá)

Registrační formulář (Velikost: 79.74 kB)

 

Mateřská škola Sunny Canadian International School přijímá děti do Česko - anglického programu celoročně, dle volné kapacity školy. V případě zájmu o zaslání ceníku a dalších informací napište prosím e-mail paní Mgr. Markétě Zeithammerové z oddělení Zápisu žáků a PR na adresu admissions@sunnycanadian.cz  nebo paní zástupkyni ředitele pro MŠ, Bc. Tereze Novotné, MA na adresu: ms@sunnycanadian.cz. Také si můžete domluvit individuální prohlídku školy na tel. čísle 604 736 342. Registrační formulář je ke stažení zde (Velikost: neznámá). Po obdržení vyplněného registračního formuláře bude zahájen administrativní proces přijetí dítěte do mateřské školy. K podpisu smlouvy o předškolní docházce je nutné přinést s sebou občanský průkaz a rodný list dítěte a vyplněné formuláře – přílohy ke smlouvě o docházce. Rodiče dětí, které jsou svěřeny do péče jednoho z rodičů, přinesou k zápisu originál soudního rozhodnutí o svěření do péče.

 

Prohlédněte si prostory naší česko-kanadské školky. Můžete se virtuálně projít školkou a nahlédnout nejen do tříd, ale navštívit i tělocvičnu, jídelnu a další prostory, kde děti tráví čas. Užijte si virtuální procházku školkou.

virtuální procházku školkou.

Kotva