ŠKOLA ONLINE
STRAVA
Nepřehlédněte
Den otevřených dveří
14.09.2021

8.12.2021

V příštích dnech vaříme

Školní knihovna

„Knihy jsou pro lidi tím, čím jsou pro ptáky křídla.“ John Ruskin

Sunny Canadian Int. School se pyšní krásnou a bohatě vybavenou knihovnou, ve které najdou žáci i učitelé velmi široký výběr knih v češtině, angličtině, němčině, francouzštině a španělštině. Specialitou je pak kanadský koutek, kde se žáci seznamují s největšími jmény kanadské anglofonní i frankofonní literatury.  Knihy a učebnice  jsou každoročně doplňovány o desítky nových titulů dle volby učitelů a žáků.  Část Sunny Canadian knihovny je rovněž věnována kariérovému poradenství  a nabízí  aktuální informace o českých a zahraničních vysokých školách a  jejich požadavcích.  Knihovnu najdete v překrásné zadní, velmi  klidné  části školy a je přímo propojena se zahradou. Žáci tak mohou studovat v krásném prostředí nejen uvnitř, ale také na zahradě školy.

Knihovna nabízí kromě  studijního prostoru  také část relaxační.. Sunny Canadian knihovna je pravidelně využívána všemi od mateřské školy po gymnázium a často místem besed s mnoha zajímavými hosty školy.

Sunny Canadian International School knihovna má nový evidenční systém knih, který je přístupný on-line. Můžete si tak zjistit dostupnost jednotlivých titulů a knihy si následně objednat. 

https://sunnycanadian.tritius.cz/news

Otevírací doba:

knihovna: 8:00 - 17:00

studovna: po - čt 15:15 - 17:00,  studovna: pá 13:15 - 17:00

Knihovnice:

Hana Jindřišková

 

Email: knihovna_library@sunnycanadian.cz

Přihláška do knihovny - student (Velikost: 344.91 kB)

Přihláška do knihovny - učitel (Velikost: 344.89 kB)

Knihovní řád (Velikost: 1.32 MB)

LibraryLibrary 

Kotva