Kotva
Sunny Canadian International School
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Aktuality
Český den proti rakovině
19.6.2019

Jako předešlé roky jsme se i tentokráte ve spolupráci se ZŠ a ZUŠ Jesenice zapojili do nejstarší sbírky v ČR pořádané na boj proti zákeřné nemoci – rakovině. Letos je sbírka věnována především pro výzkum a prevenci karcinomu plic. Pomocí této sbírky se může šířit nádorová prevence, podporovat onkologický výzkum a přispívat k vybavení onkologických pracovišť. Zástupci žákovského parlamentu z řad gymnazistů – Filip Horák, Anna Ebertová a Matěj Višvarda se velmi zodpovědně chopili role pověřené osoby a za spolupráce s žáky ZŠ (Lucie Chumanová, Dominik Vít, Elin Herbeck, Anika Kašparová, Natálie Mrštinová, Nela Duchačová a Jasmin Idrs) květinky nabízeli. Přes nepřízeň počasí se od brzkých ranních hodin pohybovaly v těsné blízkosti školy hned tři týmy studentů. A jejich nasazení stálo za to.

Letos se za květinky vybralo přes 9 tisíc korun. Jen pro porovnání to je o polovinu víc než v předešlém roce. Za takový úspěch vděčíme pak především našim žákům, jejich rodičům a v neposlední řadě také učitelům a zaměstnancům, kteří se koupí kytičky do sbírky zapojili.

Děkujeme

Radka Horáková a Žákovský parlament

SCIO výsledky národního testování 9. tříd
11.12.2018

SCIO výsledky z národního testování 9. tříd naleznete zde. (Velikost: 209.15 kB) Naše deváté třídy patří mezi 10 procent nejúspěšnějších škol jak v matematice, tak v českém jazyce. Celkem se testování zúčastnilo 540 škol. Děkujeme všem učitelům a jsme pyšní jak na ně, tak i na naše žáky.

 

 
 
V příštích dnech vaříme
Středa 26.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Zeleninový vývar
Hl. jídlo1: 
Znojemská hovězí pečeně,jasmínová rýže
Hl. jídlo 2: 
Brokolicové placky,trhaný salát
Hl. jídlo 3: 
Těstovinový salát,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Pečená buchta,banán
Čtvrtek 27.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Hovězí vývar,těstoviny
Hl. jídlo1: 
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem,mléko -Hezké prázdniny :-)
Hl. jídlo 2: 
Pečené kuře,brambory vařený,kompot
Hl. jídlo 3: 
Trhaný salát,tuňák,cibule,okurka,rajče,oliva,vejce,citronový dresink,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Croisant,mozzarela,rajče,polníček
Pátek 28.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Zeleninová
Hl. jídlo1: 
Sekáná pečeně,bramborová kaše,salát
Hl. jídlo 2: 
Hezké prázdniny
Hl. jídlo 3: 
Řecký salát,sýr,rajče,okurka,oliva,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Není
 
 

Čtyřleté všeobecné gymnázium


Čtyřleté všeobecné gymnázium Canadian International School je v České republice ojedinělým projektem. Vzdělává své studenty podle mezinárodního cambridgeského kurikula a zároveň se řídí zákony a vzdělávacím programem českého školství, neboť je  zapsáno v rejstříku škol MŠMT. Výuka je koncipována tak, aby maturanti byli schopni pokračovat ve studiu na českých či na zahraničních univerzitách. Předměty vyučované v anglickém jazyce jsou vedeny rodilými mluvčími, především z USA, Kanady a Velké Británie. Čeští i angličtí učitelé jsou erudovaní středoškolští pedagogové. Klima gymnázia je mimořádně vstřícné. Mezi pedagogickým sborem a studenty panuje vzájemná důvěra, respekt a podpora.

V rámci prestižního mezinárodního programu The Duke of Edinburgh´s Award mají studenti možnost dosáhnout nejvyšší úrovně, která je vysoce uznávaná zvláště v zahraničí.  Držitelé tohoto ocenění jsou nositeli rozvinutých morálních hodnot a zároveň podávají nadstandardní výkony v oblasti intelektuální i fyzické.

Nabízíme:

 • cambridgeské mezinárodní maturitní zkoušky IGCSE

 • možnost pokračovat mezinárodními maturitními zkouškami Advanced Levels (úroveň A, A/S)

 • kompletní maturitní zkouška (akreditace MŠMT)

 • volitelné semináře v anglickém a českém jazyce

 • výběr z dalších jazyků (němčina, francouzština, španělština)

 • stipendium pro výjimečně nadané studenty

 • trvale působící kariérní poradce jako součást Školního poradenského pracoviště

 • moderní komplex otevřený v roce 2015 (kmenové třídy, specializované učebny a laboratoře pro výuku fyziky, chemie a biologie, výpočetní techniky, dějepisu a zeměpisu, multifunkční tělocvična, ateliéry pro specializovanou výuku výtvarné, hudební a technické výchovy, moderní kuchyňské studio, studentský klub a knihovna se studovnou)

 • přátelské a vstřícné edukativní prostředí

 • otevřená cesta ke studiu v zahraničí

 • individuální přístup ke studentům po celou dobu studia

 

Podmínky přijímacího řízení jsou každý rok zveřejňovány na webových stránkách školy. Nezbytnou podmínkou je znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2.

V prvním a druhém ročníku se anglická část výuky zaměřuje na přípravy na mezinárodní cambridgeské maturitní zkoušky IGCSE. Ve třetím a čtvrtém ročníku se studenti výrazně profilují a pedagogický sbor je podporuje v přípravě na českou maturitu (případně mezinárodní zkoušky Advanced Levels, úroveň A, A/S).

 Školní vzdělávací program - čtyřleté všeobecné gymnázium (Velikost: 845.8 kB)

Další partneři