Sunny Canadian International School
Kotva
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Konzultační hodiny pro rodiče


Příjmení / Surname  Jméno / Name Den / Day Hodina / Lesson Čas / Time Místnost / Room
Mgr. Barannikov  Petr Fri / Pá 3 11:00 - 11:45 Humanities Office
Mgr. Barta Lauren Thu / Čt 5 12:30 - 13:15 Art Office
Bc. Bek Christina Thu / Čt 6 13:30 - 14:45 Rocky Mountain
Boho Lukáš Tue / Út 3 11:00 - 11:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Bursová Kateřina Wed / St 1 9:00 - 9:45 PE Office
Bc. Frick Carly Mon / Po 2 10:00 - 10:45 Science Office
Mgr.Giunipero-Rollier Laura Tue / Út 2 10:00 - 10:45 Upper Canadian Staff Room
Bc. Hawinkels Ivonne Tue / Út 4 11:40 - 12:30 Upper Canadian Staff Room
Bc. Hayes Hope Mon / Po 3 11:00 - 11:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Hisky Ashley Wed / St 1 9:00 - 9:45 Upper Canadian Staff Room
Ing. Horáková Radka Mon / Po 5 12:30 - 13:15 Math Office
PhDr. Jiříková Magdalena Thu / Čt 2 10:00 - 10:45 Upper Canadian Staff Room
Bc. Jond Hossein Tue / Út 6 13:30 - 14:15 Math Office
Mgr. Kašparová Michaela Tue / Út 7 14:30 - 15:15 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Khýrová Lenka Tue / Út 6 13:30 - 14:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Klečková Dagmar Mon / Po 1 9:00 - 9:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Kucharčuková Petra Wed / St 3 11:00 - 11:45 Humanities Office
Mgr. Kusá  Barbora Fri / Pá 4 11:40 - 12:30 Science Office
Mgr. Kuzmann Robert Tue / Út 3 11:00 - 11:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Lašáková Gabriela Mon / Po 7 14:30 - 15:15 Science Office
Bc. Law Tim Tue / Út 5 12:30 - 13:15 Math Office
Mgr. Nesvadbová Martina Wed / St 0 8:15 - 9:00 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Nugent David Tue / Út 2 10:00 - 10:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Oškrkaný Pavel Thu / Čt 3 11:00 - 11:45 Humanities Office
Mgr. Reichmann David Mon / Po 5 12:30 - 13:15 Math Office
Bc. Ritcey Caroline Fri / Pá 2 10:00 - 10:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Salazar Douglas Tue / Út 3 11:00 - 11:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Skálová Ivana Wed / St 2 10:00 - 10:45 Upper Canadian Staff Room
Mgr. Smyth Aidan Mon / Po 2 10:00 - 10:45 Room B 118
Mgr. Stiles Ron Mon / Po 1 9:00 - 9:45 Director´s Office
Sváček  Michal Mon / Po 1 9:00 - 9:45 PE Office
Mgr. Švandová Helena Thu / Čt 6 13:30 - 14:15 VP 2nd Stage Office
Bc. Tucker Anthony Wed / St 2 9:00 - 9:45 PE Office
Mgr. Veselá Miroslava  Mon / Po 0 8:15 - 9:00 Humanities Office
Vincourová Iva  Wed / St 1 9:00 - 9:45 Upper Canadian Staff Room
PhDr. Mgr. Vránová Zuzana Fri / Pá 3 11:00 - 11:45 Math Office
Ing. Wachtlová Jitka Mon / Po 6 13:30 - 14:45 Science Office
Mgr. Walker Cindy Tue / Út 3 10:55 - 11:40 Upper Canadian Staff Room
PaedDr. Zbirovská  Jana Fri / Pá 0 8:15 - 9:00 VP Office
Další partneři