Kotva
Sunny Canadian International School
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Gymnázium
Aktuality
SCIS Newsletter
15.11.2017

Vážení rodiče žáků Sunny Canadian International School,

právě vychází další vydání SCIS Newsletteru (Velikost: 9.39 MB) – dvouměsíčníku, který vám přináší novinky z dění v Mateřské, Základní škole i Gymnáziu, ze sekce Activities atd.

Dort k narozeninám
1.9.2017

Dort  k narozeninám pouze od výrobce, který má živnost na výrobu potravinářských výrobků (restaurace, cukrárna, catering...)

s kopii dokladu o koupi z cukrářské výroby (ne doma upečený)​

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 17.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Kuřecí vývar,kapání
Hl. jídlo1: 
Plněná tortilla,kuřecí maso,rajče,salát,dresink
Hl. jídlo 2: 
Fetuccinny s lososem,smetanová omáčka,rukola
Hl. jídlo 3: 
Ceazar salát,slanina,parmazán,krutónky,bagety
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Tmávý chléb,lilková pomazánka,polníček,rajča
Úterý 18.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Hovězí vývar,těstovina
Hl. jídlo1: 
Hovězí svíčková na smetaně,celozrnný knedlík
Hl. jídlo 2: 
Kukuřice vařená,grenaile,bylinkový dip
Hl. jídlo 3: 
Šef salát,šunka,sýr,rajče,okurka,vejce,oliva,cibule,tisíc ostrovů dresink,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Plněná bageta,pomazánka se sušených rajčat,okurka
Středa 19.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Zeleninová
Hl. jídlo1: 
Vepřové v mrkvi,vařený brambor
Hl. jídlo 2: 
Fazolové lusky na slanině,opečený brambor,trhaný salát
Hl. jídlo 3: 
Trhaný salát,krevety,cherry rajče,limetka,oliva,citronový dresink,koriadr,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Pečený brownies,jablko
 
 

Česko - anglický program a Český program - Zápis


Česko - anglický program
 
 

Informace o zápisu dětí k předškolnímu vzdělávání do Sunny Canadian International School – Mateřská škola, s.r.o. – Česko - anglický program, s docházkou od školního roku 2019/2020 

 

 

V předškolním vzdělávání, tedy v docházce dětí do MŠ, od roku 2017 došlo k podstatným změnám.

 

Od 1. září 2017 je pro děti, které již dosáhly 5 let, docházka do MŠ povinná. Každý rodič / zákonný zástupce bude povinen přihlásit od září své předškolní dítě do MŠ. Pokud rodič své dítě do MŠ nepřihlásí, bude tak porušovat zákon a hrozí mu přestupkové řízení.

 

Termíny zápisů do MŠ je stanoven školským zákonem na období od 2. do 16. května 2019. Sunny Canadian International School, mateřská škola – Česko – anglický program, stanovila termín zápisu na 14. května 2019 od 9.00 do 16.00. V tomto termínu zákonní zástupci dětí se osobně dostaví k zápisu do MŠ Česko - anglického programu a přinesou s sebou požadované dokumenty.

 

Podrobná „Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání s docházkou od školního roku 2019/2020 – Česko - anglický program“ do předškolního vzdělávání v SCIS Mateřské škole, najdete v níže uvedených dokumentech. Stejně tak „Informace k zápisu – Česko - anglický program“ a jeho organizaci. „Application for admissions /Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání“ je ke stažení na webových stránkách školy a/nebo k vyzvednutí na recepci MŠ v pracovní době od 8.00 do 16.30 hodin. 

 

Kritéria pro přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání s docházkou od školního roku 2019/2020 – Česko - anglický program (Velikost: 812.34 kB)

Informace k zápisu – Česko - anglický program (Velikost: 1.25 MB)

Application for admissions / Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání (Velikost: 2.09 MB)

 

Mateřská škola Sunny Canadian International School přijímá děti do Česko - anglického programu celoročně, dle volné kapacity školy. V případě zájmu o zaslání ceníku a dalších informací napište prosím e-mail paní Mgr. Markétě Zeithammerové z oddělení Zápisu žáků a PR na adresu admissions@sunnycanadian.cz  nebo paní zástupkyni ředitele pro MŠ, Bc. Tereze Novotné, MA na adresu: ms@sunnycanadian.cz. Také si můžete domluvit individuální prohlídku školy na tel. čísle 604 736 342. Registrační formulář je ke stažení zde (Velikost: 285.83 kB). Po obdržení vyplněného registračního formuláře bude zahájen administrativní proces přijetí dítěte do mateřské školy. K podpisu smlouvy o předškolní docházce je nutné přinést s sebou občanský průkaz a rodný list dítěte a vyplněné formuláře – přílohy ke smlouvě o docházce. Rodiče dětí, které jsou svěřeny do péče jednoho z rodičů, přinesou k zápisu originál soudního rozhodnutí o svěření do péče.

 

Prohlédněte si prostory naší česko-kanadské školky. Můžete se virtuálně projít školkou a nahlédnout nejen do tříd, ale navštívit i tělocvičnu, jídelnu a další prostory, kde děti tráví čas. Užijte si virtuální procházku školkou.

virtuální procházku školkou.

  

Český program
 
 

Seznam přijatých dětí k předškolnímu vzdělávání v Sunny Canadian International School – Mateřská škola, s. r. o s docházkou pro školní rok 2019/2020

 

Ředitelka mateřské školy, jejíž činnost vykonává Sunny Canadian International School – Mateřská škola, s.r.o. rozhodla v souladu s § 34 odst. 4, § 165 odst. 2 písm. b) a § 183 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a v souladu se zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů, že vyhovuje žádosti o přijetí k předškolnímu vzdělávání Sunny Canadian International School – Mateřská škola, s.r.o., Český program.

Seznam přijatých dětí (Velikost: 594.63 kB)

 

 
 

Zápis žáků a PR manager

Mgr. Markéta Zeithammerová

mail: admissions@sunnycanadian.cz

tel.: +420 604 736 342

 

 
 
 
 
Další partneři