Sunny Canadian International School
Kotva
ŠKOLA ONLINE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Zimní ozdravný pobyt 1. - 2. tř. - Bedřichov

Tak nám všichni prvňáčci i druháci dorazili do cílové stanice :-) Cesta byla prima a bez problémů.

21. 1. 2019

Jakmile se ubytují a zorganizují den, přidáme první fotografie :-)

Děti se dnes na svahu rozřazovaly do družstev. Večer čeká děti anglický program.

22. 1. 2019

První den na sjezdovce strávily děti ve skupinách, do kterých byly včera rozděleny a lyžování si maximálně užívaly. Měly skvělou večeři a před spaním si poslechly krásný příběh v angličtině. Dnes se každý probudil se skvělou náladou a s nadšením začal další den plný zážitků a zimních radovánek.

23. 1. 2019

Druhý den byl opět ve znamení sněžných radovánek a her! Děti si hrály v iglú a užívaly si prima počasí. Večer začaly psát své deníky, do kterých si píší své nejoblíbenější části každého dne. Všichni se těší na náš třetí den lyžování!

24. 1. 2018

A další den za námi, opět nádherný a vydařený plný bezva lyžování! Procházeli jsme se starým kostelem a záchranným centrem, měli bezva přednášku o první pomoci. Den jsme zakončili filmem Despicable Me, samozřejmě i s popcornem :-).

25. 1. 2019

Poslední den našeho pobytu byl úžasný!!!! I když počasí bylo trochu chladné, s radostí jsme se oblékli a užívali jako každý den. Poslední večer jsme měli talentovanou show „Sunny Canadian Got Talent“ a lahodné čokoládové palačinky jako odměnu za naši náročnou práci. Všichni se moc těšíme na viděnou J

 

 

INFO K PŘÍJEZDU: Autobus bude přistaven k penzionu v 10:00hod., po naložení zavazadel odjezd směr škola. Předpokládaný příjezd cca 12:30hod. Rodičům, kteří budou u autobusu, budou děti předány a ostatní žáci budou čekat v družině. Všichni moc pozdravují a těší se na viděnou :-)

 

 

 

Další partneři