Sunny Canadian International School
Kotva
ŠKOLA ONLINE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Charitativní fotbalový turnaj pro Jirku

Dne 28. 4. 2018 proběhl Charitativní fotbalový turnaj pro Jirku Šindlera. Turnaj se konal v krásných prostorách Sunny Canadian International School v Jesenici u Prahy. Akce byla pořádána agenturou Academy4kids a zmíněnou školou SCIS za účelem získání finančních prostředků pro Nadační fond fotbal dětem. Finance z akce budou konkrétně využity na plošinu do auta pro Jirku Šindlera.

Jirka se narodil komplikovaným předčasným porodem a byla mu diagnostikována dětská mozková obrna. Jirka je zcela závislý na své rodině, která ho denně vozí do školy, na rehabilitace, k lékařům. Jirkovi je už 17 let a stále roste, proto je plošina skvělým usnadněním pro přepravu.

Celé odpoledne probíhalo v dobré náladě všech dětí, rodičů a především známých fotbalových osobností. A to bývalých reprezentantů Jardy Šilhavého a Tomáše Pešíra. Děti z 1. až 5. tříd základní školy se mezi sebou v týmech utkaly ve fotbalovém turnaji. Vítězi nechyběl pohár.

Během odpoledne se maminky s dětmi účastnily cvičení jógy. Děti si mohly vyzkoušet závodní automobilový trenažér nebo kreslit nekonečný obrázek darovaný Jirkovi. Společnost Brašnářství Tlustý poskytla po celé odpoledne dětem výrobu kožených náramků. Společnost Bedeur Luxury Bed  poskytla dětem zábavné focení na luxusní posteli s obrovským fotbalovým míčem.

Celé odpoledne byl zajištěn prodej skvělého pečiva z Letňanského pekařství, veškerý výtěžek byl k prospěchu Nadačního fondu fotbal dětem. Pitný režim dětí byl zajištěn Beskydskými sirupy.

Akce byla zakončena dražbou darovaných produktů do dražby. Dražili jsme luxusní kabelku od Brašnářství tlustý, sadu lůžkovin od Bedeur Luxury Beds, dres Slavie Praha s podpisy hráčů, dres Jana Sýkory, obraz a šperk designérky Moniky Lepschy a vouchery do Aquapalace Čestlice.

Během akce se vybralo krásných 26. 000 Kč, za což všem moc děkujeme.

Další partneři