Sunny Canadian International School
Kotva
ŠKOLA ONLINE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Život dětem

Jako každý rok jsme se účastnili akce Srdíčkové dny 2019, tentokrát na pomoc dvouletému Adámkovi.

 
 

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce

Certifikát dárce za pomoc při Veřejné sbírce

 
 

Charitativní bazárek 2018

Věci z našeho listopadového charitativního bazárku osobně doručil náš pan ředitel panu řediteli Dětského centra Strančice MUDr. Pavlovi Biskupovi. Filantropii považujeme za velice důležitou – děti se jí učí napříč celou školou různými způsoby a pomocí různých programů (např. DofE nebo 72 hodin dobrovolnictví).

 
 

72 hodin dobrovolnictví

72 hodin dobrovolnictví je projekt, kterého se již potřetí zúčastnili žáci 6. a 7. tříd. 6A navštívila domov seniorů v Jílovém u Prahy a pro seniory si připravila nejen krátké vystoupení, ale i příjemné popovídání. 6B seznámila nejmenší děti v MŠ se státními symboly České republiky a připomněla její významné narozeniny. Sedmičky zase přiložily ruku k dílu a uklidily obec. Díky všem zúčastněným, byli jste skvělí.

 
 

Srdíčkové dny

Podzimní srdíčkové dny je charitativní akce, kterou Sunny Canadian podporuje již několik let. Na obou recepcích najdete krásné přívěsky ve tvaru delfínků a dále pak moderní barevné náramky. Veškerý zisk z jejich prodeje je určen na podporu malé Nikolky, která trpí cukrovkou 1. typu, a její léčba je pro rodinu finančně velmi náročná. Její příběh si můžete přečíst na www.zivotdetem.cz. Děkujeme, že pomáháte.

 
 

Český den proti rakovině

Sunny Canadian se opět připojila k akci Květinový den – Český den proti rakovině. Dva týmy žáků nabízely od 7:30 do 9:15 před vchodem do školky a do školy žluté kytičky s modrou stužkou. Výtěžek charitativní sbírky poputuje na podporu onkologicky nemocných pacientů.

 
 

Ukliďme Jesenici

Tento krásný den přímo vyzýval k jarnímu úklidu, a proto se Sunny s radostí připojila k projektu Ukliďte Jesenici. Před školou se sešlo dopoledne několik dobrovolníku z řad rodičů, studentů a učitelů a pečlivě posbírali odpadky, které v okolí školy a v okruhu cca 500 m od školy našli. Děkujeme vsem dobrovolníkům, že okolí školy ted září čistotou a všichni si pobyt venku v čistém a zdravém prostředí mužeme uživat plnými doušky.

 
 

Charitativní fotbalový turnaj pro Jirku

Dne 28. 4. 2018 proběhl Charitativní fotbalový turnaj pro Jirku Šindlera. Turnaj se konal v krásných prostorách Sunny Canadian International School v Jesenici u Prahy. Akce byla pořádána agenturou Academy4kids a zmíněnou školou SCIS za účelem získání finančních prostředků pro Nadační fond fotbal dětem. Finance z akce budou konkrétně využity na plošinu do auta pro Jirku Šindlera.

 
 

Urban Challenge

Sunny Canadian děti, studenti, učitelé i rodiče milují sport a výzvy. Na překážkovém běhu Urban Challenge 2018, který startuje 21. dubna, tak nesmí chybět Sunny tým, který právě sestavujeme.

 
 

Avon pochod

Slunečné počasí, báječná nálada a to vše podložené vznešenou myšlenkou. Takový byl Avon Pochod 2017 s první účastí Sunny Canadian týmu. Více než 100 Sunny dětí a rodičů si zakoupilo trička se značkou Lukáš Macháček a dnes se sami, s rodinou či se Sunny týmem vydali podpořit tuto charitativní akci. A současně se i naučit, že je třeba pomáhat těm, kteří to potřebují.

 
 
1 2
Další partneři