Kotva
Sunny Canadian International School
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

Aktuality
Český den proti rakovině
19.6.2019

Jako předešlé roky jsme se i tentokráte ve spolupráci se ZŠ a ZUŠ Jesenice zapojili do nejstarší sbírky v ČR pořádané na boj proti zákeřné nemoci – rakovině. Letos je sbírka věnována především pro výzkum a prevenci karcinomu plic. Pomocí této sbírky se může šířit nádorová prevence, podporovat onkologický výzkum a přispívat k vybavení onkologických pracovišť. Zástupci žákovského parlamentu z řad gymnazistů – Filip Horák, Anna Ebertová a Matěj Višvarda se velmi zodpovědně chopili role pověřené osoby a za spolupráce s žáky ZŠ (Lucie Chumanová, Dominik Vít, Elin Herbeck, Anika Kašparová, Natálie Mrštinová, Nela Duchačová a Jasmin Idrs) květinky nabízeli. Přes nepřízeň počasí se od brzkých ranních hodin pohybovaly v těsné blízkosti školy hned tři týmy studentů. A jejich nasazení stálo za to.

Letos se za květinky vybralo přes 9 tisíc korun. Jen pro porovnání to je o polovinu víc než v předešlém roce. Za takový úspěch vděčíme pak především našim žákům, jejich rodičům a v neposlední řadě také učitelům a zaměstnancům, kteří se koupí kytičky do sbírky zapojili.

Děkujeme

Radka Horáková a Žákovský parlament

SCIO výsledky národního testování 9. tříd
11.12.2018

SCIO výsledky z národního testování 9. tříd naleznete zde. (Velikost: 209.15 kB) Naše deváté třídy patří mezi 10 procent nejúspěšnějších škol jak v matematice, tak v českém jazyce. Celkem se testování zúčastnilo 540 škol. Děkujeme všem učitelům a jsme pyšní jak na ně, tak i na naše žáky.

 

 
 
V příštích dnech vaříme
Středa 26.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Zeleninový vývar
Hl. jídlo1: 
Znojemská hovězí pečeně,jasmínová rýže
Hl. jídlo 2: 
Brokolicové placky,trhaný salát
Hl. jídlo 3: 
Těstovinový salát,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Pečená buchta,banán
Čtvrtek 27.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Hovězí vývar,těstoviny
Hl. jídlo1: 
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem,mléko -Hezké prázdniny :-)
Hl. jídlo 2: 
Pečené kuře,brambory vařený,kompot
Hl. jídlo 3: 
Trhaný salát,tuňák,cibule,okurka,rajče,oliva,vejce,citronový dresink,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Croisant,mozzarela,rajče,polníček
Pátek 28.06.2019
Dop. svačina : 
Svačinový bufet
Polévka: 
Zeleninová
Hl. jídlo1: 
Sekáná pečeně,bramborová kaše,salát
Hl. jídlo 2: 
Hezké prázdniny
Hl. jídlo 3: 
Řecký salát,sýr,rajče,okurka,oliva,bageta
Odp. svačina: 
Svačinový bufet
Odp. svačina: 
Není
 
 

MORÁLNÍ INTELIGENCE aneb neztrácejme lidství

Spisovatel Zdeněk Mahler ml. nám na besedě se žáky IX. tříd a studenty gymnázia představil svou elektronickou knížku o člověku, jeho morálce a skutečných hodnotách lidského života.

 
 

Školní knihovna

Vítáme vás na stránkách knihovny, prostoru klidné zóny pro studium, četbu a relaxaci.Knihovna, umístěná v nejkrásnější části školy, vznikla roku 2015. Poskytuje prostor pro nádherné beletristické i naučné knížky v převážně dvou jazycích (čeština, angličtina), studijní stoly a relaxační zónu. Součástí sbírky knihovny jsou i učebnice. Vzhledem k bilingvní výuce je záměrem postupné doplňování jak odborných, tak i beletristických titulů v češtině, angličtině, ale i ve francouzštině, němčině, španělštině a latině a případně i v dalších jazycích.

 
 
Další partneři