Sunny Canadian International School
Kotva
ŠKOLA ONLINE
YOUTUBE
NEWSLETTER
STRAVA

Parent login

 Registrace zde

Student login

„Avengers a ostatní superhrdinové“ Sunny Halloween 2018

Rok utekl jako voda a Sunny pořádalo další velkolepou halloweenskou party. V tento kouzelný večer jsme se ve škole potkali se slavnými Avengers a ostatními superhrdiny, které naše děti milují.

 
 

Sunny Charitativní bazárek

Sunny Canadian opět chystá již tradiční charitativní sběrný bazárek dětských věcí. Ve dnech 8. až 9. listopadu 2018 můžete přinést do školy věci, hračky, kočárky, oblečení či cokoliv jiného po svých dětech a přispět tak na dobrou věc.

 
 

Sunny Canadian Halloween party

Každoroční fantastická Sunny Canadian Halloween party je letos ve stylu Avengers. Oblečte se do kostýmů a pojďte si podat ruku se Spidermanem, Hulkem, Supermanem a ostatními superhrdiny. A určitě se můžete přiučit i jejich magické schopnosti a dovednosti! Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat! Přijďte všichni, vezměte sourozence či kamarády, tady jednoduše nesmíte chybět!!

 
 

Srdíčkové dny

Podzimní srdíčkové dny je charitativní akce, kterou Sunny Canadian podporuje již několik let. Na obou recepcích najdete krásné přívěsky ve tvaru delfínků a dále pak moderní barevné náramky. Veškerý zisk z jejich prodeje je určen na podporu malé Nikolky, která trpí cukrovkou 1. typu, a její léčba je pro rodinu finančně velmi náročná. Její příběh si můžete přečíst na www.zivotdetem.cz. Děkujeme, že pomáháte.

 
 

Poslední akademie žáků 1.stupně

Velkou tělocvičnu zaplnily prvostupňové děti, jejich rodiče i prarodiče a nastalo známé rozloučení se školním rokem. Nechyběla národní hymna, vystoupení žáků, byly prezentovány nejlepší akademické i sportovní výsledky žáků 1. až 5. tříd a páťáci se plni nových očekávání rozloučili s prvním stupněm, se svými paní učitelkami i se svými třídami. Přejeme páťákům (tedy již budoucím šesťákům), ať se jim na druhém stupni moc líbí a zároveň se těšíme na nové prvňáčky. Život ve škole je strašně rychlý.

 
 

Poslední akademie 2017/2018

Poslední akademie tohoto školního roku právě skončila předposledním dnem školního roku. Sešli se na ní žáci druhého stupně, studenti gymnázia a jejich rodiče. Na pódiu byly prezentovány nejlepší akademické a sportovní výsledky. Zhlédli jsme krásná hudební představení, zazněla hymna a tradiční zvonec ukončil další úspěšný rok Sunny Canadian International School.

 
 

Den s Lacrosem

Každý si pod kanadským sportem představí hlavně hokej, ale lacrose je národním letním sportem Kanady. Proto jsme ho i my nabídli Sunny dětem, které se jeho základy v rámci sportovního dne naučily.

 
 

Běh kolem Bořína

Za mohutného fandění některých tříd proběhl v Průhonickém parku již tradiční Sunny Canadian Bořín Run, tedy běh žáků základní školy kolem rybníku Bořín. Na startu se vystřídaly všechny třídy od prvňáčků běžících svou premiéru až po svižné deváťáky. Počasí bylo pro běh jako stvořené, nebylo nijak nepříjemné vedro, chvílemi spadlo i pár kapek. Vítězové budou vyhlášeni v pátek 29.6. 2018 při předávání vysvědčení.

 
 

Jazykový a kulturní pobyt v Dublinu - 4G3

Studenti bezpečně doletěli do Dublinu a moc pozdravují:-)

 
 

Jazykový a kulturní pobyt ve Francii - 4G2

Zdravíme všechny, právě jsme se 4G2 přistáli v Praze... Paříž byla perfektní a krásně jsme si to užili.

 
 
1 2 3 4 5
Další partneři