ŠKOLA ONLINE
STRAVA

COVID -19 9.9.2020

Vloženo: 9.9.2020 | Autor: hoskova | Zobrazeno: 269x

Bohužel se i přes veškerá hygienická opatření nemoc COVID nevyhnula ani naší škole. Dnes večer jsme se dozvěděli o pozitivním výsledku žáka z 1.C., který se nakazil mimo školu. Tento žák se účastnil výuky naposledy v pondělí 7.9.2020. Nyní postupujeme podle pokynů MZ ČR a MŠMT (Velikost: 261.62 kB) . Od zítřka zůstává doma celá třída 1.C. Paní učitelky Iva Maxová a Emily Beaulieu zůstávají doma a poskytují online výuku podle rozvrhu. Všechny třídy nyní procházejí opětovnou důkladnou desinfekcí.

Zítra ráno budeme opět kontaktovat Krajskou hygienickou stanici a budeme se řídit jejich pokyny. Dnes již nebyl k zastižení nikdo kompetentní, takže v tuto chvíli postupujeme v souladu s metodickým pokynem hlavní hygieničky České republiky. Ujišťujeme Vás, že pečlivě moniturujeme celou situaci a o dalším postupu Vás budeme obratem informovat. 

Sledujte prosím naše webové stránky, konkrétně sekci COVID-19 Info v levém horním rohu. Pokud by se nějaké opatření týkalo konkrétní třídy, budete informování přímo mailem a telefonicky.

Jako vždy je pro nás bezpečí a zdraví vašich dětí a našich zaměstnanců nejvyšší prioritou.

Metodický návod (Velikost: 261.62 kB)

Kotva