„Slavní mrtví“ Sunny Canadian Halloween 2017 – pozvánka / Halloween – Famous Faces of the Past – Invitation (19. 10. 2017)

Rok se s rokem sešel a Sunny pořádá další velkolepou halloweenskou oslavu. V tento kouzelný večer se možná  potkáte se slavnými osobnostmi, které se svým životem či dílem nesmazatelně  zapsali do učebnic našich dětí, a které si i my ze školy jistě dobře pamatujeme. Halloweenská párty všech slavných, kteří už bohužel nejsou mezi námi, se bude konat v prostorách školy a školky, a to ve čtvrtek 19. října 2017 od 17:00 do 19:30 hodin.

 

Rodiče i děti jsou srdečně  zváni do velké tělocvičny, kde proběhne od 17:00 nezapomenutelné zahájení, které Vás dokáže vrátit v čase. Poté čeká na děti řada báječných aktivit a v jídelně školy také tematický superdort.  Z letošního Halloweenu odejdeme všichni nejen plni zážitků, ale zase i o kousek chytřejší. Školkové děti se určitě nemusí bát, bude pro ně připraven skvělý halloweenský program odpovídající jejich věku, na který budou pozváni po oficiálním zahájení do prostor školky.

 

Program halloweenské párty:

17:00    Oficiální zahájení Halloweenu 2017.  Zahájení se koná ve velké tělocvičně základní školy (pro školku i školu). Prosíme, přijďte včas.

 

17:02 - 17:10  Slavní mrtví se vracejí. Oslavme společně jejich nezapomenutelné životy a otisk, který v dějinách svým životem zanechali. Vzpomeňme na slavné ženy, muže, vědce, zpěváky, spisovatele a řadu dalších. Zeptejte se jich na cokoliv, co Vás zajímá.

 

17:10 - 19:30 „Trick or treat“ a spousta disciplín ve školce (pro školkové děti) i ve škole (pro školní a gymnaziální děti) Sunny Canadian. Vyzvedněte si na recepci  školy kvíz, seznamte se se slavnými osobnostmi a na vše jich vyptejte. Navštivte je na jejich stanovištích, dejte jim šanci Vám předat své životní moudro. Vyrazte si to po škole pořádně užít…. A soutěžte o krásné ceny. Na setkání s řadou slavných osobností určitě nikdy nezapomenete.   

Praktické informace:

Naši učitelé budou zaneprázdněni přípravami akce a pořádáním programu pro děti, proto nemohou přebírat zodpovědnost za Vaše děti během konání akce. Tímto tedy žádáme rodiče o převzetí zodpovědnosti za své děti v průběhu akce. Rodiče dětí ze školky prosíme o stálý doprovod svých dětí na jednotlivá stanoviště.

Kroužky se 19. 10. 2017 nekonají. Z důvodu oslavy Halloweenu nebyly započítány do základní ceny a nebudou tedy nahrazovány. Naši lektoři a učitelé se v tu dobu budou věnovat přípravě soutěží, družina a školní klub bude pro děti mezi koncem vyučování a začátkem oslav Halloweenu plně k dispozici.

 

Těšíme se Vás! Přijďte všichni. Trick or treat!!!!  

Na Sunny Halloween party se totiž nikdy nezapomíná.  

 

Oblečte si halloweenské masky, nahlédněte s námi do minulosti a podejte si ruku s těmi, které jste vždy chtěli poznat osobně.

 

It’s almost here: An evening full of magic! Famous faces of the past will come back to haunt you. You are cordially invited to celebrate Halloween with dead celebrities at Sunny Canadian International School on Thursday, October 19, 2017 from 5 p.m.

 

We’ll kick off the evening in the sports hall for an unforgettable opening event. The show starts at 5 p.m. sharp and will take you back in time! 

Afterwards, children can enjoy number of Halloween activities and refreshments. An age-appropriate program will be prepared for our younger guests in the kindergarten area. This year we hope attendees will not only leave with nice memories but also a bit wiser. 

 

Halloween Party Schedule:

 

5:00 p.m.   Opening ceremony in Sports Hall  

 

5:02 p.m. to 5:10 p.m.  Celebration of unforgettable lives and the mark they made on history: Introduction of famous scientists, singers, writers and more. 

 

5:10 p.m. to 7:30 p.m. "Trick or treat" and Halloween activities throughout the school: Pick up a quiz at reception, interview celebrities, win great prizes. 

 

Since our teachers will be busy organizing and leading games and activities for children, we ask that families take responsibility for children during the event. Kindergarten children must be accompanied by parents throughout the celebration.

 

Extra Courses on Thursday, October 19, 2017 are cancelled (not included in price list, therefore no makeup courses scheduled). The after school and study clubs will be open until 5 p.m. as usual.

 

We encourage all family members to dress in costume. Look to the past and pay tribute to a famous face!

 

We look forward to seeing you all. You never forget a Sunny Halloween party! Trick or treat!