Nádherné setkání nejen s knihou / Precious meeting not only with the book

Dne 11. 10. 2017 měli prvňáci i druháci naší školy to potěšení potkat se s ilustrátorkou a spisovatelkou Andreou Popprovou v knihovně. Paní malířka poodhalila záhadu ukrytou v knížce Tajemství permoníků, dokonce k nám vstoupil i živý permoník s truhlou plnou pokladů a druháčkové měli možnost ukázat svou šikovnost podle knížky Kutikulín.
K nahlédnutí i k zakoupení byly i další knížky z díla paní Popprové: Čekání na Vánoce, Malované příběhy, Vejdi brankou za hádankou, Domeček pro skřítky. Bylo zajímavé vidět jak spojením textu a kresby (ilustrace) vzniká krásná knížka.

On the 11th of October 2017, the first and second grade students of Elementary school had the pleasure of meeting the illustrator and writer Andrea Popprová at the library. She revealed to the first graders the enigma hidden in the book The Mystery of the Elves, even a living elf with a chest full of treasure joined us, and the second graders had the opportunity to show their skill according to the book Kutikulín.
Other books from Mrs. Popprová's work include: Waiting for Christmas, Painted Stories, Going through the Gate to the Puzzle, House for Elves were to be looked at and could be bought. It was interesting to see how a beautiful book was created by combining text and drawings (illustrations). 
Viera Zvoníčková Viera Zvoníčková Viera Zvoníčková Viera Zvoníčková